Скарбнички, свічки, свічники, термометри і фоторамки

Атмосфера будь-якого приміщення проявляється в його деталях. Коли в кімнаті є оригінальні аксесуари, створюється враження, що все підбиралися з любов'ю і приділялася увага до будь-якого елементу. Кожна господиня намагається знайти для декору саме ту річ, яка буде характеризувати її будинок і власників.

Відвідуючи портал Stream-Market, можна не тільки помилуватися, а й придбати оригінальний декор на подарунок або для прикраси свого будинку, офісу, робочого кабінету. 

Тут можна вибрати:

Що являє собою скарбничка для грошей

Скарбничка – універсальне придбання. Вона стане не тільки прикрасою будинку, але і допоможе зібрати гроші на яку-небудь покупку. Дуже часто, повертаючись додому, ми дістаємо з кишень велику кількість дрібниці, яку нам давали в якості здачі. 

Відмінна можливість зібрати монети в хорошу суму – почати зберігати їх в скарбничці. Особливо люблять такі вироби маленькі діти, які в ігровій формі вчаться економно витрачати гроші. Вигідно купити скарбничку дитячу, яка представлена на нашому сайті в різних дизайнах, Ви можете зробивши замовлення на сайті нашого інтернет-магазину.

Статуетка - яскравий елемент декору для кімнати

Як і скарбничка, статуетка також грає важливу роль в інтер'єрі. Завдяки цим красивим елементам надається особливий шарм і стиль будь-якому приміщенню. Такі аксесуари вважаються оригінальним подарунком близьким людям, колегам, начальству. 

За допомогою такого презенту можна висловити почуття друзям, висловити подяку і просто здивувати людину. Зазвичай статуетки виготовляються з кераміки, скла, пластику та металу.

Фоторамки - прикрасьте інтер'єр спогадами

Рамки для фотографій вже довгий час є елементом оформлення різних кімнат в будинку. Фотографія, що нагадує про важливі періоди життя, буде справжньою прикрасою інтер'єру, якщо підібрати до неї оригінальну і гарну рамку для фото. При виборі фоторамок, важливо вловити настрій знімка, щоб орнамент рамки органічно доповнював зображення.

У нашому інтернет-магазині Ви можете вибрати і купити рамки для фото підібравши потрібний розмір, дизайн та матеріал. Ціна Вас приємно здивує, а дизайн вашої кімнати перетвориться і буде радувати Вас і Ваших гостей.

Чому варто купити свічники

Підсвічник, купити який Ви можете на нашому сайті, з часів наших прадідів вважався невід'ємною частиною інтер'єру. Коли не було в будівлях електрики, свічники грали роль підставки для свічки. 

Досі такі аксесуари вважаються стильним доповненням інтер'єру. Крім цього вони як і раніше виручають при відсутності електрики, виступаючи власником такого джерела світла як свічка.

Крім стандартних парафінових свічок, в нашому каталозі також представлені свічки для торта, які прикрасять свято не тільки дитині, але і дорослій людині. 

Градусник для виміру кімнатної температури є таким же необхідним атрибутом. У нас Ви можете купити термометр цифровий, який буде точно відображати температуру приміщення і прослужить довгі роки.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Скарбнички, свічники, свічі і рамки

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Тип
Показати більше
Час горіння
Показати більше
Фасовка
Показати більше
  Сортування
  від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
   4G9667G0810
   Цей товар відпускається кратно упаковці
   Це мінімальна оптова ціна
   У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
   З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
   прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
   Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

   Оптова знижка не поширюється .

   Оптова знижка не поширюється .
   Це початкова ціна.

   Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
   Підказка
   Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
   Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
   Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
   Мінімальне замовлення
   Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
   Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
   ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
   замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
   Це Ваша оптова знижка.
   Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
   Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
   Це Ваша персональна знижка.
   Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
   Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
   Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
   Замовлену кількість.
   Його завжди можна змінити в поточному замовленні
   Цей товар вже у Вас на вітрині
   ua

   Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет