Манометри і термоманометри

Пристрої для вимірювання тиску не раз доводили людству свою важливість і корисність. На підприємствах, де високий тиск - це одна з складових компонентів виготовлення різного виду продукції, неймовірну важливість приділяють його контролю. А власне контроль вже проводиться завдяки спеціалізованим пристроям, званим - манометр.

Безпека працівників підприємств, самих підприємств, а також будинків і близьких понад усе, тому, якщо у Вас є газові або водні труби з високим тиском, першорядною покупкою повинен стати манометр, без цього пристрою про безпеку використання не може бути й мови. Основне завдання приладів - вимір тиску в газових або водних трубоходах, надлишкову або позитивну різницю між абсолютним і барометричним тиском, з метою контролю та недопущення його поломки, яка може привести до фатальних наслідків. Манометр для води дуже актуальний в наш час, так як напевно багато хто помітив часті стрибки тиску у водопровідних трубах.

Термоманометр - економічна заміна двох пристроїв одним

Функціонально такий пристрій як термоманометр поєднує в собі два, здавалося б, абсолютно протилежних приладів манометр і термометр. Найбільшу популярність прилад отримав в опалювальних системах і водопостачанні, а також при установці бойлерів. В цілому його установка актуальна всюди, де існує необхідність виміру тиску і температури. 

Термоманометри оснащені циферблатом з двома шкалами і двома стрілками. Одна шкала відповідає за показ рівня тиску, друга за температуру. По розташуванню штуцера термоманометри діляться на осьові і радіальні.

Дифманометр. Особливості праці

Диференціальним манометром іменується пристрій, функціонально виконуючий вимірювання різниці тисків. Завдяки його використанню здійснюються вимірювання перепадів тиску різних рідин і газів на струмовипрямлячах, фільтрах і інших пристроях. Сам процес необхідний для оцінки технічного стану та рівня забруднення.

Дифманометр застосовують там, де існує потреба наочного отримання інформації про рівень рідини, а також витрати газу, рідини або пари в слідстві перепаду тиску. Найбільш часто такі пристрої встановлюють на фабриках, заводах, промислових зонах без систем контролю авторегулювання. Цей пристрій має велике значення для людей, які страждають від перепадів тиску.

Виходячи з функціональних особливостей діляться на два види:

Де купити манометр диференційний і термоманометр

В даному розділі можна купити манометр для вимірювання тиску за низькою ціною оптом/в роздріб з доставкою по території України легко і швидко, з великим діапазоном вибору. Різновиди полягають в дисплеї і витримуючим тиском, що вимірюється в Барах. Надійність і якість кожного окремого манометра перевіряється перед його реалізацією. Убезпечити своє життя, а також майно допоможе манометр за низькою ціною від порталу Stream-Market.

Інтернет-магазин Stream-Market - безпека і надійність.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Манометри

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Тип
Показати більше
  Сортування
  від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
   4G0837G0840
   Цей товар відпускається кратно упаковці
   Це мінімальна оптова ціна
   У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
   З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
   прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
   Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

   Оптова знижка не поширюється .

   Оптова знижка не поширюється .
   Це початкова ціна.

   Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
   Підказка
   Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
   Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
   Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
   Мінімальне замовлення
   Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
   Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
   ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
   замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
   Це Ваша оптова знижка.
   Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
   Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
   Це Ваша персональна знижка.
   Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
   Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
   Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
   Замовлену кількість.
   Його завжди можна змінити в поточному замовленні
   Цей товар вже у Вас на вітрині
   ua

   Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет