Лічильники води і газові, фільтри і шланги для води, газові шланги, манометри

Підводячи в будинок водопостачання або газопостачання, все більше домовласників віддають перевагу таким сантехнічним аксесуарам, як:

Ці прилади дають можливість не лише забезпечувати будинок якісним газом, очищеного від домішок і шлаків води, але і дозволяють власнику помітно економити на оплаті комунальних послуг.

Різновиди манометрів

Манометр, купити який Ви можете на нашому сайті, є спеціальне пристосування, яке при установці в трубопроводах постачання води і газу, буде визначати рівень тиску робочого середовища усередині системи. Сучасні технології дозволяють не тільки контролювати цей показник, але і роблять можливим оповіщення домовласника при критичному показнику рівня тиску. Це дозволяє уникати багатьох проблем, які можуть вплинути не тільки на якість послуг, що поставляються, але і запобігти виникненню небезпечних ситуацій.

Існує кілька модифікованих моделей даних приладів, серед яких найбільш популярні:

Фільтри для очищення і картриджі для води

Також необхідними елементами кожного водопостачання є фільтри. Сучасна вода, яка поставляється в кранах, не придатна не тільки для приготування їжі, а в деяких місцевостях не рекомендована для використання в побуті. Саме для цих цілей слід встановлювати стаціонарні, мобільні або фільтри зворотного осмосу. Вони здатні очистити воду від домішок важких металів, піску, крейди, шлаків, бактерій і навіть неприємного запаху і мутного кольору.

Найбільш популярними є:

Картридж для фільтра через деякий час використання зношується і потребує заміни. Купити фільтр для води і картриджі за найкращою ціною, Ви можете в магазині Stream-Market, де представлені різні типи картриджів, включаючи мембрани зворотного осмосу і картриджі з елементом KDF. 

Чому так важливо купити лічильник на воду і на газ

Водяний лічильник напевно один з найпотрібніших приладів будь-якого будинку або квартири. З огляду на вартість гарячої та холодної води в нашій країні, цей прилад дозволяє значно економити і стимулює до меншого споживання. Суть роботи пристрою полягає в підрахунку кількості проходячої по трубах рідини за певний часовий проміжок. Якщо Ви бажаєте купити лічильник води, ми рекомендуємо робити вибір в сторону перевірених виробників. Наприклад на сайті інтернет-магазину Stream-Market представлені лічильники води Новатор, Гросс, Луцьк та інші, які відмінно зарекомендували себе на вітчизняному ринку.

Газовий лічильник - не менш важливий ніж водяний, так як дає можливість оплачувати тільки спожитий газ, а не з стандартизованого обліку витрати на одну людину проживаючу в будинку. Встановлення такого пристрою передбачає втручання професіонала, так як потрібно проводити роботи з газовими трубами. Перш ніж купити газовий лічильник, зверніть увагу на його технічні параметри, так як існують моделі як під побутові цілі, так і для промисловості.

Шланги для води и для газу

Служать для підключення різного роду побутових пристроїв, таких як пральні машини, змішувачі, газові плитки і тд. Часто трапляється так, що при покупці складно відрізнити газовий шланг від водяного. Звертайте увагу на маркування та уточнюйте у продавця призначення тієї чи іншої моделі. 

У нашому каталозі Ви знайдете:

За допомогою інтернет-ресурсу Stream-Market можна купити не тільки пристосування для поліпшення якості води, що подається і газу, але і картриджі та комплектуючі до фільтрів, шланги для води і газу та інші аксесуари для трубопроводів домашнього або промислового вжитку за найкращою ціною в Україні. Для замовлення заповніть форму на сайті або зателефонуйте за вказаними номерами. 

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G0011G0837
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет