Мастила силіконові і графітові, масла для ланцюгів, солідол, літол

Механізми, що використовують силу тертя, вимагають ретельного догляду, який часом забезпечити досить проблематично. На превелике щастя автолюбителів, а також людей контактуюючих зі складними двигунами і конструкціями, наукові діячі давно придумали ряд продуктів, що забезпечують належний догляд машинам.

Портал Stream-Market з радістю готовий надати покупцям кращі з наявних продуктів за найпомірнішою і справедливішою оптовою ціною. У нас є широкий асортимент товарів, використовуваних в різних сферах діяльності, починаючи від господарської і доходячи до промислової.

Литол і солідол, графітова, силіконова змазка та інші. У чому відмінності і сфера застосування

Кожен власник автомобіля так чи інакше стикався з такими найменуваннями, як литол і солідол. Використовуються, насамперед, для змащення різних деталей автомобіля, починаючи від рульових наконечників, закінчуючи застосуванням як мастило для підшипників. 

Солідол, купити який Ви можете на нашому сайті, є більш застарілим, проте, як і раніше, активно експлуатується. Він відмінно підійде для використання в місцях з підвищеною вологістю, тому що не вимивається з місця, куди було накладено. Перш за все, це пов'язано з високою жирністю речовини. Також купити солідол буде відмінним варіантом для змащення технічних вузлів, що не випробовують високі механічні і температурні навантаження.  

При високих температурних навантаженнях оптимальним варіантом буде використовувати литол 24, ціна якого не значно відрізняється від солідолу, однак, демонструє кращі характеристики. 

Основні відмінності:

Отже, по найбільш важливим характеристикам литол більш ефективний. Однак, у солідолу є плюс - низька ціна і там, де його застосування актуально, звичайно краще заощадити кошти і використовувати саме його. 

Купити солідол і литол 24 за найкращою ціною Ви можете на сайті нашого інтернет-магазину або зателефонувавши за вказаними номерами.

Види мастил, представлених на нашому сайті:

Основне використання ці продукти знаходять при перевірці працездатності механічних конструкцій, а також при їх догляді. Вони дозволяють механізму справно виконувати свою роботу, усувають скрипучі звуки, залипання і просто підтримують механічні частини в справності. Ми пропонуємо різні продукти даного напрямку з широкою можливістю вибору, щоб кожен покупець міг підібрати індивідуально під себе необхідну форму продукту.

ВД 40 та його застосування

Вдшка використовується для запобігання утворень іржі на деталях, відштовхування вологи, а також як допоміжний засіб для відкручування щільно засівших болтів і гайок. ВД 40, ціна якої досить невелика, є невід'ємною частиною будь-якого автосервісу, де часто доводиться стикатися з необхідністю відкручування заржавілих болтів. Крім професійних майстрів, також активно експлуатується і автовласниками. 

Варто зазначити, що WD 40 знайшло застосування і в побуті. Так, його використовують для видалення плям від клею, як вологовідштовхуючий засіб для взуття, для захисту віконного скла від замерзання. 

WD 40, купити який за низькою ціною Ви можете у нас на сайті, володіє універсальністю і великим спектром застосування, однак, варто не забувати, що основною ціллю є очищення деталі від іржі. 

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Масла і мастила

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Тип
Показати більше
Фасовка
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 26 товаров
4G0910G09151
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет