Фітинги для металопластикових труб

Деталі, без яких складно облаштувати магістраль опалення та систему водопостачання - це фітинги для металопластикових труб. Їх виробляють зі спеціальної сантехнічної латуні, обробленої нікелем. Пристрої мають високу міцність і стійкі до змін температур.

За допомогою виробів можна з'єднати металопластикові труби і підключити їх до арматури. У каталозі інтернет-магазину Stream-Market недорого представлено широкий асортимент з'єднувачів для металопластикових труб. Пристрої доступні оптом і вроздріб.

Деякі моделі дають змогу виконати відгалуження, інші створені для того, щоб можна було перейти на внутрішнє або зовнішнє різьблення. Також існують пристрої, що дозволяють повернути магістраль.

Щоб вибрати на сайті відповідну модель, необхідно розуміти, який вид з'єднання металопластикових труб потрібен у конкретному випадку для облаштування інженерних мереж. Для цього необхідно зайти на сайт інтернет-магазину й уважно вивчити представлені деталі. Якщо ви губитеся, який фітинг для металопластику підійде більше, скористайтеся безкоштовною консультацією наших менеджерів.

Функції фітингів для металопластикових труб

Трубопроводом називають систему, яка має свою конфігурацію. Тут можуть бути повороти, кути і розгалуження. В одному трубопроводі можуть поєднуватися труби з різним перетином. Герметичного і міцного з'єднання допомагають домогтися фітинги для поліпропіленових труб.

Пристрої з'єднують труби з одним перетином, дають змогу розділити і перенаправити потік робочого складу. Деталі активно використовують, коли монтують інженерні магістралі в приватному секторі, квартирах, офісних і виробничих приміщеннях, торгових точках.

Плюси застосування фітингів для металопластикових труб

Як ми вже з'ясували, коли виконують магістралі опалення та водопостачання, використовують різьбові фітинги та інші види комплектуючих. Пристрої мають такі переваги:

Різновиди металопластикових фітингів

Фітинги поліетиленових труб розрізняються, залежно від конструктивних тонкощів і варіанту встановлення.

  1. Обтискні вироби. Щоб монтувати їх, необхідно озброїтися ріжковими ключами і фаскознімачем. Пристрої міцні, не схильні до корозії, з їхньою допомогою вдається створити надійні з'єднання. Якщо в цьому є необхідність, деталь можна демонтувати і знову встановити.
  2. Прес-фітинги. З'єднувальні фітинги, створені для металопластикових труб, встановлюють із застосуванням обтискних кліщів. Вироби довговічні.
  3. Компресійні деталі. Виконані з поліпропілену. Їх зручно монтувати, мають стійкість до зовнішніх негативних чинників, зносостійкі. Компресійні моделі придатні для повторного застосування в якості з'єднувального компонента в трубопроводі. Не варто забувати про їхню відмінну герметичність.
  4. Різьбові фітинги під будь-яку металопластикову трубу випускають методом гарячого штампування. Щоб встановити пристосування, використовують розвідний або гайковий ключ. Монтажні роботи можна полегшити, якщо на виробах зроблені насічки. За допомогою насічок утримується матеріал, завдяки якому вдається домогтися герметичного з'єднання. Як матеріал може використовуватися льон або ФУМ-стрічка.

Купівля фітингів для металопластикових труб у Stream-Market

В Україні купити надійні фітинги для металопластикових труб можна в інтернет-магазині Stream-Market. Ціни на деталі помірні.

Придбати вироби пропонується оптом і вроздріб. Доставка оформляється по всій Україні. Щоб купити пристрої, сформуйте онлайн заявку.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Металопластиковий фітінг

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Тип
Показати більше
Діаметр підключення
Показати більше
Серія
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 30 товаров
4G0820G08241
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет