Труби, крани шарові і запірна арматура, фітинги та утеплювач для труб

Сантехнічне обладнання є затребуваним в будь-якому господарстві. Саме від цих виробів залежить якість водопостачання і водовідведення в будівлі і на території ділянки. Купити пристосування і деталі можна на одному порталі Stream-Market, де пропонується широкий асортимент продукції:

Починаючи з підведення водопостачання в будинок або на ділянку і закінчуючи заміною крана – сантехнічні аксесуари необхідні як для приватного використання, так і в промислових цілях.

Водопровідні труби і теплоізоляційні матеріали

Дана продукція необхідна як на стадії ремонту, так і під час заміни трубопроводу. Труби є основою будь-якої системи, будь вона опалювальна або ж водопостачальна Утеплювач для труб також вкрай необхідний для здійснення теплоізоляції і збереження експлуатаційних даних сантехнічних виробів. Особливо популярний утеплювач труб для трубопроводів, який використовується для робочого середовища високої температури

У каталозі інтернет-магазину Stream-Market Ви знайдете такі типи труб:

Купити трубу для теплої підлоги, водопроводу та інших цілей, Ви можете оформивши замовлення на сайті нашого інтернет-магазину або зателефонувавши за вказаними номерами. У каталозі представлено широкий асортимент за розумною ціною як в опт, так і в роздріб.

Фитинги для труб

На сьогоднішній день асортимент аксесуарів для труб різноманітний. Для різних цілей можна купити фітинги для поліпропіленових, поліетиленових, металопластикових труб. Використовуються ті чи інші вироби в трубопровідних системах в залежності від матеріалу, з якого зроблені труби. Також слід враховувати робоче середовище, для якої вони призначені і деякі інші фактори.

Фітинги різьбові – окрема група запірної арматури. Це металеві елементи, виконані найчастіше з латуні. Вони використовуються для нарізного сполучення металевих труб або в якості перехідників з інших видів труб на металеві.

Крани кульові, запірна арматура

Дані вироби актуальні як для підведення сантехніки в будинок, так і для прокладки трубопроводів. Кульовий кран, зважаючи на свою багатофункціональность, має широкий попит на ринку. Він відмінно підходить для подачі води, тепла і газу, а також нафтопродуктів.

Триходовий кран знайшов застосування в системах комунікацій, але в той же час активно експлуатується в системах опалення. Завдяки використанню цього пристрою здійснюється підтримка потрібної температури по всій системі.

Заглушка на трубу має дуже примітивні конструктивні особливості, проте виконує важливу роль при ремонті або транспортуванні трубопроводу. Функціонально не дає рідині в трубі витікати з неї, а під час перевезення труб служить таким собі запобіжником від деформації. 

Кран Маєвського буває двох видів: механічний і автоматичний. Забезпечує якісну і безперебійну роботу системи опалення.

Купити пластикову трубу, запобіжний клапан, ізоляцію і заглушки для труб, поліетиленові труби і фітинги, контргайки і іншу запірну арматуру, Ви можете оформивши замовлення в пару простих кліків. Доставка товарів здійснюється по всій Україні. Кращі ціни і індивідуальний підхід до кожного клієнта, зроблять покупку в нашому магазині максимально комфортною та швидкою.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G0011G0820
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет