Мультиметри і тестери

Монтаж та робота електрообладнання передбачає використання спеціальних інструментів, таких, наприклад, як мультиметр (тестер). Саме він допоможе швидко і правильно визначити показники напруги, сили струму та опору, замінюючи собою одразу три пристрої, такі як омметр, вольтметр та амперметр. Придбати таку необхідну у господарстві річ оптом або у роздріб можна у інтернет-магазині Stream-Market

Типи мультиметрів

Перш ніж купити мультиметр, варто чітко розуміти, який саме вид приладу вам потрібен. Адже кожен з них має свої особливості, різний функціонал та сферу застосування. Саму від цих показників буде залежати і ціна пристрою. Якщо брати до уваги безпеку, то мультиметри поділяють на такі класи:

Для домашнього використання вам цілком достатньо купити мультиметр першого або другого класу.

Щодо типів, то приладі розподіляють та стрілочні та цифрові. Перший тип застарілий і використовується рідше. Натомість цифрові приладі більш сучасні, вирізняються точністю, практичністю та більшим функціоналом.

Роль детектора проводки в роботі з електрикою

Такий прилад як детектор проводки є незамінним у тому випадку, коли вам необхідно виявити прихований у стіні електропровід, або ж місця його можливого пошкодження. Пристрій завжди використовують під час ремонту або монтажних робіт, щоб у подальшому виключити можливість замикань, пожеж чи інших проблем з проводкою. У Stream-Market можна купити детектор скритої проводки різного типу:

Перед тим як купити інструмент, варто ознайомитись з його технічними характеристиками та вивчити інструкцію. Якщо ви знаєте, який саме детектор вам потрібен – зайдіть на сайт магазину у каталог товарів і за допомогою фільтра оберіть саме той, що підходить за усіма параметрами.

Вибір правильної індикаторної викрутки

Кожен майстер, що займається монтажем електрообладнання, або ж його ремонтом, користується таким приладом як індикаторна викрутка. Принцип роботи полягає у тому, що високоомний елемент та лампочка, що розміщені всередині пристрою, реагують на фазу у ланцюзі. Таким нехитрим способом перевіряють струм у мережі. Сучасні індикаторні викрутки, які можна придбати в Україні, багатофункціональні і точні. Ними сьогодні можна навіть безконтактно виміряти електромагнітне поле, наявну/ненаявну фазу у ланцюзі живлення, у патроні освітлення, у діоді і ін.

Як придбати мультиметр та інше у нас

Купити токові кліщі, мультиметри, розетки, комплектуючі до електроприладів, автоматичні вимикачі і іншу продукцію високої якості найкраще у інтернет-магазині Stream-Market. Наші основні переваги:

Якщо у вас виникають питання – звертайтесь до консультантів магазину і швидко отримаєте вичерпні відповіді. Маєте сумніви щодо обраного інструменту – ми допоможемо вибрати найоптимальніший варіант, о прослужить довгий час.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Мультиметри і тестери

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Тип
Показати більше
Вид
Показати більше
Фасовка, шт
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 30 товаров
4G4061G40681
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет