Наконечники, клемники, затискачі

З’єднати електричні провода між собою — це простий, але дуже важливий крок. За цією елементарною дією стоїть велика відповідальність, порушення можуть призвести до критичних наслідків. Промисловість випускає потрібні наконечники, клемники та затискачі. Кожен конектор має особливості застосування. Підібрати душе просто на сайті Stream Market. Швидке замовлення можна зробити не виходячи з дому та купить клеми на акумулятор дистанційно.

Зрозуміння важливості правильного підбору конекторів і клем

Кожен електрик знає, що купити конектори для облаштування ними проводів слід з наступних цілей:

Щільний контакт забезпечується завдяки гвинтовому з’єднанню.. При такому варіанті дроти можливо використовувати навіть під невеликим навантаженням.

Слабкий контакт може призвести до підвищення перехідного обору та нагріву. Як правило, такі з’єднання не працюють тривалий час. Вартість конекторів набагато нижче, ніж можливі збитки від пожежі або припинення енергопостачання. Додаткова функція, заради часто варто купити наконечники, це можливість швидкого роз’єднання.

Вибір конекторів для акумулятора

Акумулятори є зручними та ефективними джерелами електричної енергії. Їх головною перевагою є транспортабельність, тому АКБ встановлюються майже на всіх транспортних засобах. А в сучасних електричних скутерах чи велосипедах вони грають провідну роль. Для під’єднання до бортової мережі використовують спеціальні конектори, які легко придбати Stream-Market.

Звичайні автомобільні акумулятори використовують знімні клеми. В Україні вони можуть мати різні розміри під анод та катод. Велосипедні варіанти, як правило, мають унітарний штекер одразу на два дроти. На такий конектор ціна трохи вище звичайної.

Види клемних колодок та їх призначення

Клемна колодка дозволяє швидко, а головне щільно поєднати дроти. В пластиковому корпусі знаходиться гільза, куди вставляються контакти. З одного боку поперек знаходиться два гвинта, які вкручуються та притискають проводи. Гільза виконується зазвичай з латуні – мідного сплаву з низьким електричним опором. Ціна цього металу доступна.

Клемні колодки поділяються за площею перетину проводів та типом корпусу. Останній показник дуже важливий, оскільки при високому навантаженні необхідно використовувати в роботі виключно матеріали, які не запалюються.

Переваги покупок у нас

Інтернет-магазин Stream-Market дозволяє швидко та вигідно придбати клеми на акумулятор та інші конектори. Головними перевагами нашої роботи є:

Товар можна забрати власноруч зі складу. Але частіше покупець замовляє доставку. Вона може відбуватись як транспортом компанії, так і за допомогою служби доставки.

Електронний каталог допоможе вибрати товар. Кожне найменування має інформативний опис. Щоб придбати річ слід додати її до корзина та вказати вартість. Купівля на опт завжди дешевше.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Наконечники, клемники, затискачі

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Тип
Показати більше
Матеріал
Показати більше
Отвір під болт
Показати більше
Підключаємий дріт, мм2
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 30 товаров
4G4078G40811
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет