Електропроводка

Кабель, або як ми звикли його називати у народі, електропроводка – це основа, або базовий матеріал, з якого починається прокладання та і саме функціонування будь-якої електромережі. Варто зауважити, що дана кабельна продукція відрізняється широкою номенклатурою, тому, розпочинаючи ремонт, потрібно чітко знати, який вид та тип кабелю вам потрібен. Якісна електропроводка для будь-яких потреб представлена у інтернет-магазині Stream-Market.

Значення правильного вибору електропроводки

Щоб купити правильну електропроводку, яка у подальшому монтажі і використанні не створить неприємностей, потрібно звернути увагу на наступні моменти:

Якщо проводка підібрана правильно – ви уникнете її перегрівань та займання, і, як наслідок, вбережете вашу оселю від пожежі.

Види електропроводки

У магазині Stream-Market представлений найширший вибір електропродукції в Україні, зокрема тут можна купити електропроводку будь-якого виду. Визначимо основні типи даної продукції:

Каталог товару на сайті компанії з опцією фільтрування допоможе швидко знайти потрібний виріб та ознайомитись з його технічними характеристиками. Його ціна буде залежати від таких параметрів як матеріал, кількість жил у проводі, номінальна напруга, ізоляція, оболонка і ін. Тому перш ніж купити електропроводку, варто попередньо ознайомитись з її особливостями.

Переваги покупок у нас

Чому клієнти довіряють саме нашому магазину? Відповідь проста – ми любимо свою роботу і намагаємось постійно розвиватися. У Stream-Market завжди наявний широкий асортимент сучасної якісної продукції, адже ми співпрацюємо лише з надійними та перевіреними виробниками. Товар можна замовити як оптом, так і у роздріб. Кваліфіковані працівники компанії завжди допоможуть визначитись з вибором, обрати найзручніший спосіб оплати та доставки замовлення. А вартість товару приємно здивує кожного покупця. Для постійних клієнтів діє система знижок.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G0227G4078
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет