Ножиці по металу і болторізи

Пили різного формату під час розкроювання металевих листів залишають окалину. Щоб уникнути цього, використовують ножиці по металу. Пристрої ріжуть з утворенням рівного краю і з високою точністю.

На ринку для домашнього використання представлені легкі вироби. Стаціонарна гідравлічна гільйотина справляється з роботою на виробничій ділянці.

Види ножиць по металу за способом розкрою

Рішення купити ножиці по металу приймають, якщо потрібно розкроїти листовий метал. Профілі, труби пристрій не зможе розрізати. Для цього слід вибирати вдосконалені моделі металорізальних виробів, які здатні розкроїти заготовку з металу, незалежно від того, яка у неї форма і товщина.

Метод розкрою металу визначає такі види ножиць.

  1. Ножовий. Найпоширеніший метод. Пристрій оснащений двома лезами, заточеними з одного боку. Нарізати комфортно, але різання починається з краю.
  2. Висічний. Рубка металу, завдяки цьому, пристосування також називають вирубними ножицями. Ідеальний варіант для нарізки профільованих і гофро-листів.

Затребувані ножиці по металу

Варіант різу може бути теж різним. Лівші рекомендують купити ручні ножиці по металу з правим різом, правші з лівим. Лінія різу може бути прямою або кривою. Прямі ножиці, що ріжуть по металу, використовують за прямою розміткою. Озброївшись фігурними, можна маневрувати і здійснити фігурний крій.

Є моделі кусачок по металу, в яких передбачено електропривод. Болторіз ручний вимагає в роботі застосування сили. Тому найчастіше покупці купують ручний інструмент. Працювати ним можна, незалежно від наявності електрики. Універсальний агрегат, який при цьому не функціонує без фізичної сили.

Є ковані моделі та оснащені спеціальним важелем, призначені для роботи з покрівельним матеріалом і роликові пристрої. Великої популярності набули листові вироби.

Різновиди ножиць

Традиційне виконання ножиць по металу, які називають ручними - ковані. Розрізняють прямі, криві та багатозадачні пристосування. Багатозадачні справляються одночасно з розкроєм по прямій і кривій лініях.

Якщо в пристрої монтований підсилювальний важіль, це означає, що з приладом простіше працювати. Важіль зусилля - теж саме, що шарнір, який об'єднує в одне ціле ножі та ручки. Таку модель використовують для нарізки товстих панелей. Але є у них і недолік. Працювати з інструментом неможливо, якщо він не закріплений на стільниці.

З покрівельними ножицями можна працювати, закріпивши на стільниці. Але реально обійтися і без цього. Інструмент розкроює покрівельні та гофровані матеріали.

Що таке болторіз

Болторізом називають пристрій, за допомогою якого вдається перекусити прут, виконаний з металу. З двох лез одне заточене сильно, друге затуплене. Працює виріб безшумно і швидко. Застосовують агрегат у будівельній, промисловій галузях, у побуті, під час проведення рятувальних робіт.

Залежно від варіанту використання зусиль, розрізняють такі кусачки арматурні, які називають болторіз.

  1. Механічний або ручний.
  2. Гідравлічний прилад. Ціна такого пристрою дорожча, зате пристосування довговічне.

До переваг механічного виробу відносять:

У прямому інструменті рукоятка і губки приймають пряме положення. Кутова модель оснащена повернутими губками. Цей нюанс у конструкції дає змогу працювати на важкодоступних ділянках.

Гідравлічні болторізи вибирають замовити ті, хто не хоче застосовувати фізичну силу, якщо потрібно перекусити товсті прути. Це чудове придбання для використання на будівельному майданчику.

Вибираючи, які ножиці або болторізи краще купити, орієнтуйтеся на якість матеріалу. Ручний інструмент від відомих виробників коштує недорого, якщо продається безпосередньо від виробників. Ціни на перевірений часом товар помірні в інтернет-магазині Stream-Market.

Продаж ножиць по металу і болторізів із доставкою по Україні

Щоб замовити інструмент у Stream-Market, достатньо додати продукт до замовлення й оформити його. Система запросить реєстрацію нових клієнтів. Кілька кліків і реєстрацію пройдено.

Купити товар можна оптом і вроздріб. Для кожного покупця передбачено знижку, залежно від суми замовлення. Якщо залишилися питання, як замовити інструмент опт або цікавить інформація про пристрої, поставити їх можна, зателефонувавши менеджерам за телефонами на сайті.

Вартість ножиць відповідає їхній відмінній якості. У Stream-Market представлений найбільший асортимент ножиць по металу в Україні. Доставку пристосувань можна замовити в будь-який регіон країни.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Ножиці по металу

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Тип
Показати більше
Довжина, мм
Показати більше
Напрям різу
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 30 товаров
4G4107G41121
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет