Викрутки, кирки, кувалди, набори інструменту і ключів, валики, струбцини, лещата

Ручний інструмент використовується на всіх етапах будівництва та оздоблення будівель. Мабуть, саме ці пристосування повинні бути під рукою у будь-якого господаря будинку. Валики, плоскогубці, викрутки, набори ключів – час від часу ми використовуємо їх для того, щоб десь підфарбувати, підклеїти, щось полагодити.

Купити набір професійних ручних інструментів можна майстрам, чия спеціалізація пов'язана з установкою і ремонтом техніки, автомобілів, сантехніки. Також в кожному господарстві знадобиться цей тип інструменту для дрібних робіт в будинку.

Незамінні інструменти для будівництва

Для кладки цегли, плитки, обробки віконних і дверних прорізів і інших видів робіт використовуються інструменти, такі як: шпателя, кельми, рубанки та колуни. 

На етапі обробки зовнішніх стін будівель, встановлення склопакетів, дверних прорізів, слід купити молотки, кувалди, киянки, кирки, степлери і заклепочники, щітки абразивні по металу та інші інструменти.

Ремонт і обробка приміщень не обходиться без таких «помічників», як валики й макловиці, щітки та кисті, канцелярські ножі та леза, ключі.

Те, без чого не може обійтися сучасна майстерня

СТО нашого з Вами часу має не тільки забезпечувати клієнтів швидким та якісним ремонтом, але і своїх майстрів сучасним, що спрощує роботу, обладнанням. 

Зараз складно уявити роботу майстра без тріскачки, набору головок і воротка, які значно економлять трудовитрати людини і фіксують деталі значно надійніше, ніж аналогічні дії виконуються гайковим ключем.

Також важливі і розвідні, газові, гайкові та торцеві ключі, які здатні вирішувати ряд завдань, непідвладним іншого роду інструментам. Без них Ви не відкрутите гайку, яка є найбільш популярним кріпильним матеріалом і використовується практично скрізь.

Без викруток неможливо уявити розбирання та складання меблів, розкрутку ноутбука і тд. Набір з викруток це те, що повинен мати під рукою господар будь-якого будинку або квартири, так як саме цей інструмент вирішує більшість побутових завдань.

Одні потрібні, щоб будувати, інші, щоб руйнувати

Демонтаж є невід'ємною частиною будь-якого ремонту. Основними інструментами, які допомагають отримувати кріплення, руйнувати стіни, виколупувати цвяхи і проробляти отвори в землі є ломи, монтування, цвяходери і бури.

Без цих інструментів не обійтися як в професійному будівництві, так і в побутових потребах. 

Інструменти для ремонту

Для роботи з кабелем і дротом Вам обов'язково знадобляться такі пристосування як плоскогубці, щипці, кусачки, бокорізи і обтискні кліщі. 

Для надійної фіксації деталей в деяких ремонтних роботах, будівництві, машинобудуванні, а також при виробництві обладнання та інших товарів застосовують спеціальні фіксатори - струбцини і лещата. 

Купити потрібний інструмент легко і просто в магазині Stream-Market

Весь вищеперелічений ручний інструмент можна придбати в спеціальному розділі порталу Stream-Market. У будинку і на дачі, в автомобілі і квартирі ми так чи інакше використовуємо ці пристосування, які полегшують процес лагодження, ремонту або просто обслуговування техніки та інших приладів.

Також у нас на сайті представлені:

Вибрати необхідний Вам товар і зручний спосіб доставки та оплати Ви можете, зателефонувавши за вказаними номерами, і наші менеджери нададуть професійну консультацію. Доставка по всій Україні.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G0328G4107
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет