Взуття, засоби по догляду та аксесуари для взуття

Для того, щоб в будь-який час року мати можливість безперешкодно ходити по вулицях і відчувати себе комфортно, виконувати роботи в сільському господарстві, перебувати на території підприємства і т.д., використовується взуття різного формату. Причому, в залежності від особливостей використання змінюється і тип взуття. 

Для дітей в такому випадку підходять міцні, добре захищені і здатні фіксувати ногу моделі. Підліткам — кеди і кросівки, які стильно виглядають і зручно носяться в різних умовах. Для жінок, як повсякденний, підходить зручне взуття з невеликим каблуком, на період холодів і дощів використовуються дутики. Чоловіки прекрасно себе почувають у високому взутті, яке захищає від холоду і бруду, а також не промокає. 

Характеристики і вибір взуття

 Розділити взуття можна в залежності від сезону, розміру, конструкції, типу підошви, кольору. Щоб вибір виробу на повсякденну носку був якісним, важливо врахувати деякі параметри: 

Варто зауважити, що натуральні і штучні матеріали застосовні для взуття різного призначення. Силіконові моделі примітні водонепроникністю, зносостійкістю, використовуються в період осінь-весна, а з застосуванням матеріалів, що утеплюють вставки, підходять і як зимове взуття. Вони являють собою чоловічі, жіночі чоботи, черевики дитячі гумові чоботи. Моделі з ПВХ підошвою добре справляються з механічним навантаженням, не бояться контакту з різними матеріалами і протягом тривалого часу перебувають в експлуатації. Вони розраховані на літнє використання і виготовляються як кеди. Можуть являти собою осінньо-весняне взуття, чоловіче, жіноче, дитяче, з прогумованим тканинним верхом. 

Догляд за взуттям

Недостатньо купити взуття і акуратно його використовувати. Щоб воно мало можливість якісно служити протягом тривалого часу, необхідна організація правильного догляду, який включає:

Де купити взуття оптом і в роздріб в Україні

Купити черевики, чоботи і гумові чоботи, жіночі, чоловічі або дитячі моделі, зимові, демісезонні, літні варіанти, підібрати вироби по перевагах, умовах використання, цільовій аудиторії і при дотриманні безлічі інших параметрів дозволяє представлений розділ в інтернет-магазині. Він вміщує найбільш популярні категорії товарів, дозволяє купити взуття чоловіче або жіноче, дитяче оптом і недорого, з забезпеченням повних розмірних лінійок, гарантує якість. 

Підбір на сайті здійснюється з організованим якісним пошуком, встановленням фільтрів по конкретним вимогам. Також представлені товари забезпечуються супровідною інформацією та фотографіями з зазначенням точної ціни. Завдяки цьому підбір виробів здійснюється більш оперативно і точно. Також інтернет-магазин забезпечує швидку і зручну доставку по Україні.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G0720G8898
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет