Термосумки, пляжні сумки, мангали, коптильні, казани, шампура, дощовики

Жоден похід в дику природу неможливо здійснити без необхідного обладнання. Щоб провести час приємно і з користю, просто необхідно запасти відповідні товари відпочинку та туризму. 

Літні турпоходи не можуть пройти без мангала і решітки для гриля, що може бути приємніше свіжого м'яса на барбекюшніці біля широкої річки в далекому від міської суєти місці. У походах великими групами потрібні великі казани, в яких їжу можна приготувати для будь-якої групи людей в лічені години. Звичайно ж, в походах погода може бути зовсім непередбачуваною і у кожного туриста повинен бути в наявності плащ дощовик, оберігає в дощ, дорогоцінне тепло і сухість.

А щоб Ви не шукали довго, де купити товари відпочинку та туризму за низькою ціною оптом і вроздріб був створений цей портал. Тут можна знайти все необхідне для походів в найбільш віддалені куточки, на найдовші проміжки часу, і сповна насолодитися красою дикої природи і дачним відпочинком.

Засоби першої необхідності при поганій погоді

Щоб погана погода не впливала на Ваші плани, заплановані зустрічі або просто бажання прогулятися на вулиці, слід запастися спеціальними атрибутами, які навряд чи знадобляться в звичайний день, проте стануть корисні саме в таких ситуаціях.

У каталозі інтернет-магазину Stream-Market Ви знайдете такі товари:

Швидко і вигідно купити парасольку, дощовик, льодоходи або льодоступи Ви можете, зробивши замовлення на сайті нашого інтернет-магазину. 

Газові балони та інше обладнання для походів

Якщо ми запланували піти в похід або провести активно час в заміському будинку, то завжди очікуємо від поїздки тільки позитивних емоцій та незабутніх моментів. Забезпечити максимальний комфорт і впевненість у будь-якій прогулянці допомагає спеціальне спорядження, комфортний одяг і взуття, а також вода і їжа. 

Однак, перебуваючи на природі, ми часто стикаємося з ситуацією, коли розігріти або приготувати їжу просто немає можливості. Саме для цього існує портативне газове обладнання, яке стане в нагоді абсолютно кожному. 

На порталі Stream-Market Ви знайдете:

Також у нас представлені газові лампи, які, як і раніше, використовуються для освітлення кімнат. До самої лампи можна відразу ж підібрати підходящий газ за найнижчою ціною. 

Продукція, пропонована на сайті, має вищі стандарти якості і виготовлена з ухилом на надійність і якість. Кожен товар пройшов спеціальну перевірку на надійність і стійкість, щоб не підвести в потрібний момент своїх покупців, в дикій природі. Безпека і збереження, гарантована виробником (постачальником), що має великий авторитет на світових ринках.

Мангал і шампура – речі, без яких не можна організувати відпочинок на природі

Хто з нас не любить вибратися на природу з шашликами. Приготування м'яса на природі свого роду традиція, яка незмінно переслідує наш народ. Але не одне приготування, неможливо здійснити без спеціальних пристосувань, купити які Ви можете в нашому інтернет-магазині. 

Та все це Ви знайдете в каталозі нашого онлайн магазину за найнижчими цінами. 

Сумка холодильник і термосумка - примха чи необхідність

Купити сумку холодильник на літній період, коли температура повітря моментально нагріває куплену Вами воду або морожене, буде дуже правильним рішенням.Також наявність такого пристрою буде актуальна при вилазці на природу, коли необхідно брати їжу і напої з собою, а як відомо, вони схильні псуватися. 

При цьому, термосумка, купити яку Ви можете на нашому сайті, виконує абсолютно протилежні функції. Вона дозволяє розігрітим продуктам харчування підтримувати температуру, не даючи їм остигати.

А така річ як пляжна сумка - незамінний аксесуар для перенесення і зберігання речей, що знаходяться на пляжі. Зазвичай, кількість речей з кишенями в літній час обмежена, і тоді купити пляжну сумку буде безсумнівно вірним рішенням. 

Де купити плиту газову, парасольку, пульки для воздушки, термосумку, коптильню та інше за найнижчою ціною?

Купити інвентар для туризму і відпочинку за низькою ціною оптом дуже просто, достатньо здійснити вибір і замовити продукцію, що цікавить Вас. З будь-яких питань можете звертатися до наших співробітників в розділі «зворотний зв'язок» які швидко і інформативно проконсультують Вас по будь-якому товару.

У рідкісних випадках виявлення недоліків в продукції, сміливо звертайтеся до менеджерів, які совісно усунуть будь-які недоліки і поломки.

Доставити товари для туризму і відпочинку за низькою ціною оптом зобов'язується наша компанія, доставка здійснюється по всій території України, а товари потрапляють в руки клієнтів в цілісності і збереженні, а головне - вчасно. Наша основна мета - залишити теплі спогади про інтернет-магазині Stream-Market в Ваших серцях

Інтернет-магазин Stream-Market— працюємо для Вас!

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G0720G0728
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет