Новорічні іграшки та гірлянди, штучні ялинки, великодні вінки і квіти

Ну які ж можуть бути свята без святкових атрибутів, особливо, якщо аксесуари куплені за хорошу ціну в потрібному місці. Мало хто може собі уявити святкування Нового Року без красуні ялинки. 

Згідно з традицією в будинку встановлюється новорічна ялинка, але яка ялинка без прикрас, а Великодні святкування без випечених пасок в формочках, які так милі оку. Створення атмосфери свята - одне з найголовніших завдань сім'ї, розвішування гірлянди, мішури, новорічних прикрас і штучних квітів, а також покупка декількох лампадок для святкового столу.

Аксесуари, необхідні для організації свята

Для затишного, комфортного бенкету ніяк не обійтися без атрибутів: 

Саме на порталі Stream-Market, є можливість придбати все необхідне приладдя за найнижчою вартістю, з найкращою якістю.

У продажу у нас є святкова атрибутика:

Продукція, представлена вище, має високу якість, що служить і радує Вас і близьких кожне застілля, а низька ціна атрибутики порадує гаманець.

Як правильно вибрати і купити штучну ялинку

Найважливішим атрибутом новорічних свят є ялинка. Ми встановлюємо її на загальний огляд, підібравши затишний куточок будинку, прикрашаємо її мішурою, гірляндами та іншими новорічними прикрасами. 

У наш час багато людей почали віддавати перевагу штучній ялинці, купити яку досить просто і вигідно в фінансовому плані, так як на відміну від справжньої, вона може прослужити довгі роки. Деякі люди вважають за краще купити ялинку штучну, щоб хоч якось вплинути на вирубку лісів і таким чином захистити природу. 

Якщо Ви все ж вирішили купити штучну сосну, варто знати деякі її особливості.

  1. Матеріал. Найбільш якісним вважаються вироби з поліетилену, які можуть прослужити до 15 років. Купити штучну ялинку з литого пластика буде трохи дорожче, ніж з інших матеріалів, однак, вона прослужить довше, а виглядати буде значно ефектніше. 

  2. Вид збірки. В наш час є три типи збірки ялинкової конструкції: ствольна, каркасна і нерозбірна. Ствольна модель дуже проста в збірці, складається з гілок, які кріпляться до стовбура спеціальними гачками. Каркасна модель найбільш поширена, її гілки згинаються і фіксуються в потрібному положенні. Легко можна надати дереву потрібну форму, а коли свято закінчиться, компактно скласти її в спеціальну коробку. Нерозбірні моделі найчастіше мають малі габарити і встановлюються як аксесуар. 

Вибрати й купити штучну ялинку в Україні по самій вигідній ціні Ви можете, оформивши замовлення на сайті нашого інтернет-магазину. Товари, які ми маємо в наявності відсортовані, а також розставлені по категоріям, але якщо Ви все-таки загубилися, у нас є пошукова система в якій Ви можете написати цікавлячий Вас атрибут. 

Інтернет-Магазин святкової атрибутики Stream-Market надає послуги доставки по всій Україні. У нас Ви знайдете все, від гірлянди на вікно і лазерного проектора до іграшок на ялинку і декоративних крашанок. Якісна і безпечна доставка товарів нами гарантується, а найголовніше, в призначені терміни і без запізнень. У рідкісних випадках недоліків звертайтеся до наших менеджерів, які обов'язково знайдуть для Вас вихід з будь-якої ситуації і забезпечать Ваш комфорт.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G0720G0726
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет