Стабілізатори напруги і перетворювачі (інвертори)

У час постійних та непередбачуваних блекаутів в Україні, такий предмет як стабілізатор напруги став незамінним у кожному домі та господарстві. Саме він стане запорукою безперебійного електропостачання. Якщо стабілізатор встановлений правильно та експлуатується відповідно до інструкції – ніякі стрибки напруги та короткі замикання не будуть страшні вашій дороговартісній техніці. Купити стабілізатор напруги, а також інші необхідні для дому пристрої пристрої можна у інтернет-магазині Stream-market.

Переваги використання стабілізатора напруги

Якщо ви погортаєте каталог стабілізаторів у нашому магазині, то переконаєтесь у різноманітності їх моделей, типів та розмірів. Але завдання їхньої роботи залишається незмінним – це забезпечення надійного захисту електроприладів у будь-яких приміщеннях. Розглянемо основні переваги, які має перетворювач напруги:

Навіть якщо вимкнення електроенергії у вас відбувається вкрай рідко, купити стабілізатор напруги для будинку варто навіть для того, щоб захистити його від пожежі, що може трапитись від перегрівання електропроводки.

Основні види стабілізаторів

Купити пристрій у нашому інтернет-магазині – не проблема. Головне чітко розуміти, для яких потреб він буде використовуватись, адже від цього залежить якість роботи та швидкість спрацьовування пристрою. Тому важливо розрізняти основні види перетворювачів, які пропонує покупцям Stream-market:

 1. Електромеханічний стабілізатор. Він складається з двигуна, трансформатора та системи контролю. Ця система забезпечує постійне та безперебійне регулювання напруги у приміщенні. Час реакції максимально скорочений, тому стрибки через скорочення будуть майже непомітні. Прилад відрізняється широким діапазоном регулювання та високою точністю. Єдиний мінус – періодична повірка приладу.
 2. Ступінчастий. Більшість хочуть купити перетворювач саме цього виду, адже він сьогодні є найбільш поширеним та затребуваним. Принцип його роботи полягає у підтримці необхідних показників напруги. У даного пристрою найвищий коефіцієнт корисної дії. Проте через ступінчасте налаштування іноді є неточність у показниках вихідної напруги.
 3. Прилад з підмагніченим трансформатором. Автоматичне перемикання між обмотками триває допоки не буде знайдено підходящий показник напруги. Принцип роботи стабілізатора схожий з релейним, проте має відмінність – він набагато тихіший, легший та менший за розмірами. Застосовують пристрій для мереж з великим перевантаженням.

За будовою мережі стабілізатори напруги для будинку поділяються на однофазні та трифазні. Для того щоб забезпечити безперебійне електропостачання з допомогою перетворювача, важливо підібрати пристрій відповідної потужності. Чим вона більша, тим більшу кількість електроприладів можна захистити.

Stream-market: переваги покупок у нас

Електрообладнання, яке ви придбаєте у нашому інтернет-магазині прослужить довгий час без перебоїв та ремонту. Адже Stream-market пропонує лише якісну та перевірену продукцію відомих українських та іноземних виробників. Ціни у магазині приємно дивують і кожен зможе придбати потрібне обладнання, виходячи зі свого бюджету. Кваліфіковані працівники завжди допоможуть підібрати найкращий варіант стабілізатора і дадуть відповіді на усі запитання, стосовно його експлуатації. Придбати товар можна як оптом, так і у роздріб. За рахунок оперативної доставки, ваше замовлення прибуде вже за кілька днів у будь-яку точку країни.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Перетворювачі та стабілізатори напруги

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Тип
Показати більше
Кількість розеток
Показати більше
Потужність, Вт
От до
Показати більше
  Сортування
  від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
   4G4061G4065
   Цей товар відпускається кратно упаковці
   Це мінімальна оптова ціна
   У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
   З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
   прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
   Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

   Оптова знижка не поширюється .

   Оптова знижка не поширюється .
   Це початкова ціна.

   Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
   Підказка
   Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
   Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
   Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
   Мінімальне замовлення
   Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
   Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
   ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
   замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
   Це Ваша оптова знижка.
   Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
   Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
   Це Ваша персональна знижка.
   Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
   Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
   Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
   Замовлену кількість.
   Його завжди можна змінити в поточному замовленні
   Цей товар вже у Вас на вітрині
   ua

   Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет