Розподільні коробки, електрощити и ящики для лічильників

Розподільна коробка, електро щиток і шафа відіграють важливу роль у безпечному та ефективному розподілі електроенергії в житлових, комерційних і промислових будівлях. Вони призначені для розміщення і захисту автоматичних вимикачів, запобіжників, перемикачів та інших пристроїв, що беруть участь у цих процесах. Основні завдання, які вони виконують, полягають у такому:

  1. Електричний щиток є центральним вузлом для контролю та розподілу електроенергії по всьому приміщенню. Він забезпечує захист ланцюга, якщо він перевантажений або виникає несправність, спрацьовує автоматичний вимикач або запобіжник, відключаючи живлення, запобігаючи загорянню, пошкодженню обладнання та небезпеці ураження електричним струмом.
  2. Електрична шафа являє собою спеціалізований корпус, що використовується для розміщення електричних компонентів, обладнання та проводки. Вона відіграє вирішальну роль у забезпеченні захисту, організації та доступності електричних систем у різних умовах, включно з житловими, комерційними та промисловими приміщеннями. Його основна мета – забезпечити безпеку, надійність і функціональність електричної інфраструктури, ефективне управління і прокладання кабелів, запобігаючи заплутуванню або оголенню проводів. При правильному маркуванні і розташуванні шафи полегшують технікам і електрикам усунення неполадок і обслуговування електричної системи. Легкий доступ до компонентів і проводки
  3. Розподільна коробка являє собою корпус, який служить центральною точкою для електричних з'єднань і діє як захисний кожух для з'єднань проводів. Це важливий компонент в електроустановках, що забезпечує кілька ключових функцій, які сприяють безпеці, організації та доступності електричних систем.

У сукупності щиток електричний, шафа і коробка сприяють ефективному розподілу електроенергії по будівлях, забезпечуючи надійну і безпечну електроінфраструктуру.

Чому варто купити шафи, щити та коробки в інтернет-магазині Stream Market

Якщо вам необхідно придбати електрощиток, шафу, розподільчу коробку, рекомендуємо завітати в наш інтернет-магазин, де електрообладнання представлене в асортименті. Купуючи оптом електрошаф, щиток, коробку, клієнт отримує певну вигоду:

Якщо в каталозі клієнт не знайде необхідний щит електричний або інший товар, наші співробітники замовлять його безпосередньо для нього. При великій закупівлі партії продукції, вона буде доставлена транспортом компанії, оскільки у нас є власна система логістики.

Продаж шаф, щитів і коробок оптом

Інтернет-магазин Stream Market продає розподільні коробки, щитки, шафи електричні оптом. Це вигідно для покупців, оскільки вони економлять власні кошти. Для постійних замовників і при закупівлі великих партій товару діє система знижок на розподільні щити оптом та іншу продукцію, представлену в нашому магазині. У нас ви знайдете не тільки електротовари, а й обладнання та інструменти, сантехніку, побутову хімію, іншу продукцію, яка використовується в побуті та на підприємствах. При виникненні проблем ви завжди можете звернутися до наших консультантів, які допоможуть вирішити їх максимально швидко.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Шафи, щити, коробки

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Тип
Показати більше
Тип установки
Показати більше
Число автоматів
Показати більше
Висота
Показати більше
Висота, мм
Показати більше
Глибина
Показати більше
Клас захисту IP
Показати більше
Ширина
Показати більше
Ширина, мм
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 30 товаров
4G4061G40671
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет