Шланги для води, для пральних машин і газові

Водний ресурс широко експлуатується сучасною людиною в різних сферах життєдіяльності. Наприклад, коли потрібно підключити пральну/посудомийну машину, в обов'язковому порядку знадобиться шланг для води, ціна такого пристосування не стане великою трагедією для звичайної сімейної пари.

Також вода вкрай важлива для поливу овочевих культур на дачній ділянці, де надмірно сильний напір може порушити цілісність рослин, що створюють для нас багатий урожай. У таких випадках застосовується плоский шланг для води, характерний підвищеною практичністю, довговічністю, вмілим розподілом води, дозволяючи насичувати рослини життєво важливим ресурсом в необхідних обсягах.

Аналогічні вироби використовуються для газу, проте, вимоги до шлангу для газової плити висуваються куди більш серйозні. Коли існує витік води, це обертається мінімальними клопотами для господині. Але якщо газ стабільно виходить назовні, то істотно підвищується ймовірність виникнення страшної аварії. Безумовно, шланг для газу повинен зберігати всі вищевказані особливості, які властиві різновидам для води.

Як правильно вибрати шланг для води /газа?

Спочатку важливо провести детальний аналіз передбачуваних технічних характеристик, щоб насадки на шланги для поливу повністю підійшли. Діаметр підключення, довжина, використовуваний матеріал, призначення. Останній пункт важливий, адже візуально можна подумати, ніби перед Вами виявився гнучкий шланг для води, але насправді він допускає використання виключно газу.

Крім цього, слід зупинитися на виробниках. Наш інтернет магазин Stream-Market включає продукцію європейських компаній-виробників, тому стандарти якості будуть зафіксовані на високій позначці.

Втім, коли потрібно уточнити різницю між обраними товарами в плані виробників, завжди є можливість проконсультуватися з менеджером, отримавши відповіді на масу питань, що цікавлять. Для нашого онлайн магазину продаж гнучких шлангів стала традиційним заняттям, тому менеджери в найкоротші терміни здатні надати вичерпну інформацію по заданій темі.

Де купити шланг для води і газу в Україні

Нашими партнерами є перевірені постачальники, завдяки чому нова продукція не змушує себе чекати. Налагодження тісних партнерських взаємовідносин дозволило розраховувати на лояльну цінову політику для кожного клієнта. Таким чином, вибираючи газовий шланг або водопровідний, підсумкова вартість не стане незруйнівним бар'єром на шляху до першокласних європейських виробів!

У нашому каталозі Ви знайдете:

Купити шланг для води/газу за найкращою ціною в Україні можна в пару простих кліків на нашому сайті або зателефонувавши за вказаними номерами. Наші менеджери підберуть для Вас максимально зручний спосіб доставки та оплати.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Шланги для води і газу

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Призначення
Показати більше
Застосування
Показати більше
Виконання
Показати більше
Тип різьби
Показати більше
Матеріал гайки
Показати більше
Наявність обплетення
Показати більше
Довжина, см
Показати більше
Діаметр підключення, дюйм
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 30 товаров
4G0837G08431
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет