Гербіциди, фунгіциди, інсектициди, добрива, засоби захисту рослин

Результативність сільськогосподарських робіт залежить від багатьох факторів. На ділянках і полях будь-якої площини господарям землі доводиться стикатися з проблемою шкідників з числа комах, грибів та реп'яхових рослин. Їх вплив може бути різним, але завжди негативно відображається на обсягах збору врожаю. Одним з найефективніших шляхів вирішення цієї проблеми є спеціальні хімічні засоби. Купити ЗЗР для будь-яких корисних культур можливо в інтернет-магазині товарів для саду та городу Stream Market.

Вплив профілактичних речовин при використанні повинен бути обмеженим та виваженим. Отже перед тим як купити засоби захисту рослин, слід чітко розуміти, який саме ефект вийде. Витрати активних речовин повинні бути помірними, щоб не здійснити негативний вплив на рослини. Якщо дотримуватись встановлених норм, то корисний ефект багатократно відшкодовує витрачені кошти. Препарати для захисту рослин продаються у концентрованому вигляді та потребують підготовки перед використанням. Від кінцевої пропорції залежить активність впливу, вона підбирається виходячи із стану справ на полях.

Чому варто купити засоби захисту рослин в інтернет-магазині Steam Market

Засоби для захисту рослин використовують речовини, які чинять активний вплив на комах. Як правило, уражається нервова система або репродуктивні функції. Внаслідок цього шкідники гинуть або втрачають здатність до розмноження. Хімічна формула постійно вдосконалюються. Інтернет-магазин засобів захисту рослин Stream Market пропонує придбати як надійні і перевірені препарати, так і зразки з інноваційним складом.

Важливо завчасно вживати заходи для знищення борозняків, дротяників, стеблових нематод та плодових пильщиків. Найбільшу загрозу для сільськогосподарських угідь, садів та городів мають наступні комахи:

Крім того, на сільськогосподарські культури чинять негативний вплив шкідливі рослини та гриби. Для протидії ним застосовують препарати з серії гербіцидів та фунгіцидів. В інтернет-магазині Stream Market можливо придбати засоби комплексної дії. При одній обробці здійснюється вплив на низку негативних факторів. Засоби захисту рослин від шкідників дають кращий ефект при комплексному використанні.

Засоби захисту рослин оптом

При необхідності придбання великих партій товару доцільно обирати перевіреного постачальника. Купити засоби захисту рослин оптом в інтернет-магазині Stream Market вигідно та зручно з таких причин:

За запитом клієнт може завантажити повний прайс на засоби захисту рослин. Доставка товару здійснюється за допомогою послуг транспортних компаній, при цьому замовлення передається для відправлення в день підтвердження угоди. Магазин засобів захисту рослин безпосередньо взаємодіє з відповідними фабриками, отже весь товар має добрий термін зберігання, що дозволяє купити великі партії і створювати оперативні резерви.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Засоби захисту рослин

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Тип
Показати більше
Призначення
Показати більше
Фасовка
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 30 товаров
4G0727G07911
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет