Стяжки, хомути, кліпси

Під час виконання ремонтних робіт часто виникає необхідність забезпечення кріплення комунікацій та дротів. Досвідченні майстри використовують для цього спеціальні вироби. Такий підхід забезпечує надійне з’єднання, яке виконується на лічені секунди. Просто перевірте особисто асортимент, який пропонує інтернет-магазин Stream-Market, щоб переконатись в різноманітті вибору. Якщо мати під рукою необхідну кількість таких виробів, то кінцевий результат ремонту приємно вражає своєю акуратністю та порядком виконання.

Значення вибору правильних кріплень та аксесуарів

В розподільчих шафах або каналах можуть одночасно розміщуватися сотні кабелів, утворюючи переплетення. Звичайна ізоляційна стрічка допомагає лише частково. До того ж її важливо накручувати в обмеженому просторі, а зняття потребує великої обережності. Створення пучків дротів необхідно для запобігання їх перекручення. Ремонтні компанії в Україні намагаються забезпечити високу якість виконання робіт, так щоб навіть при подальшому обслуговуванні новому майстру було зрозуміло технічний стан справ. І якщо кабелі розміщені зручно та рівно, то робити це досить легко.

Ретельний добір кріплень за допомогою каталогу дозволяє зекономити їх кількість при одночасному забезпеченні міцності. Оскільки номенклатура продукції досить широка, має сенс переглянути всі пропозиції на сайті, щоб обрати оптимальну. При купівлі в роздріб краще надати перевагу більшій кількості видів такої продукції.

Зазвичай для одного об’єкта слід купити лише 4-5 найменувань з’єднуючих витратних матеріалів. Але слід враховувати, що є відмінності при виконанні внутрішніх на зовнішніх робіт. Наприклад, скоба будівельна має добру гідрофобність та не руйнується навіть при перепадах температури на відкритому повітрі.

Різновиди кріплень та їх застосування

Незалежно від типу пристроїв: бандажна стрічка, анкери та інші елементи, які будуть використовуватися, вони повинні мати такі властивості:

Сучасна промисловість випускає досить якісну продукцію у вказаній категорії. Вартість впливає не стільки на якість, скільки на окремі характеристики.

Анкерні кріплення є найбільш міцними у переліку. Вони дозволяють проводити монтаж фактично у будь-який тип поверхні. При закручуванні зовнішня гільза втискається в стінки отвору дуже щільно. Завдяки цьому комунікації витримують велика фізичне навантаження.

А ось головна перевага, яку має скоба будівельна — це швидкість використання. Лише декілька ударів молотком і вона займає робоче положення.

Як купити будівельні кріплення у нас

Щоб придбати товари: анкерні кріплення, стрічки, інші різні кріплення рекомендуємо відвідати інтернет-магазин Stream-Market. Слід обрати відповідну категорію товару, та вказати необхідні характеристики. Якщо по певним найменуванням є питання, краще задати їх менеджеру до підтвердження купівлі.

Великий опт слід обговорювати окремо, оскільки в цьому випадку постачання може здійснюватись різними партіями. Магазин кріплень продає продукцію, на яку є сертифікати якості, які надаються за запитом.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Стяжки, хомути, кліпси

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Тип
Показати більше
Довжина, мм
Показати більше
Ширина, мм
Показати більше
Колір
Показати більше
Місце під маркування
Показати більше
Фасовка
Показати більше
Фасовка, шт
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 30 товаров
4G4078G40821
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет