Зварювальні апарати

Зварювальні апарати незамінні під час будівельних і ремонтних робіт, коли виникає необхідність буквально на молекулярному рівні з'єднати фрагменти конструкції. Сучасні виробники пропонують безліч варіантів цього обладнання, яке може використовувати різні джерела енергії. Це може бути ультразвук, електрострум, електрична дуга, полум'я газового пальника і навіть лазерне випромінювання.

Що потрібно знати перед тим як купити зварювальний апарат

Зварювальні апарати, як правило, мають невелику вагу і відрізняються компактністю. Вони незамінні, якщо виникає необхідність у зварюванні, різанні або наплавленні металу. При цьому використовується дія постійного струму. Ви можете самі регулювати його силу — в діапазоні від 20 до 200 Ампер в залежності від обраної моделі. 

Всі зварювальні апарати оснащені спеціальною системою, що захищає від термічного перевантаження. Багато приладів забезпечують лінійний контроль зварювального струму за допомогою спеціального магнітного шунта. У комплектацію зварювальних апаратів зазвичай входять спеціальний зварювальний щиток і молоток-щітка. Як правило, вони мають також ручки і колеса для зручного транспортування.

Зварювальний напівавтомат

Зварювальні напівавтомати, купити які Ви можете вигідно на нашому сайті, функціонують в середовищі інертних або активних газів. Мають більш складну конструкцію, але на комфортності експлуатації це не позначається. Пристрої використовують для ремонту кузовів автомобілів, мають широку сферу застосування в побутових потребах, а також в приватних господарствах.

Напівавтомат зварювальний в залежності від типу може функціонувати:

Зварювальний інвертор

У наш час інверторні зварювальні апарати (так звані імпульсні) є найбільш затребуваними через свою легкость і невисоку ціну. Якщо десятиліття тому ці апарати характеризувалися підвищеною ціною і ненадійністю, то зараз виробниками усунені ці недоліки.

Застосування такої технології дало можливість мінімізувати габарити трансформатора і можливість розбризкування металу, збільшити якісні характеристики дуги, вивести ККД в норму. Купити зварювальний інвертор хорошої якості за розумною ціною, Ви можете на сайті нашого інтернет-магазину. 

Де купити зварювальний апарат в Україні

Вибираючи зварювальні апарати, варто визначитися з тим, який саме матеріал ви збираєтеся зварювати і які живлячі мережі при цьому використовувати. Для побутового використання зовсім не обов'язково брати дуже дорогу «наворочену» модель. Якщо товщина металу, з яким Ви плануєте працювати, не перевищує 5 мм, апарату з вихідним струмом до 160 Ампер буде цілком достатньо. Зварювальні апарати, що видають 250 Ампер і більш не підходять для домашнього використання.

Зварювальні апарати з доставкою по Україні можна вигідно купити в інтернет-магазині Stream-Market. Тут Ви знайдете апарати для зварювання таких марок як Темп, Ритм, Енергомаш, Kaiser, Sturm, Forte та багатьох інших. Наше безпосереднє співробітництво з виробниками дає можливість запропонувати на обладнання найдоступніші ціни, адже ви не переплачуєте за послуги посередників. Якщо ви не знайшли цікаву для вас модель апарату в нашому каталозі, зв'яжіться з менеджером магазину і він постарається замовити для потрібний товар.


Плануючи купити зварювальний напівавтомат або інвертор за оптовими цінами, обов'язково загляньте в інтернет-магазин Stream-Market. Ми пропонуємо широкий асортимент якісного будівельного і ремонтного обладнання за кращими цінами. Грамотний сервіс і оперативна доставка стануть запорукою нашого успішного співробітництва.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Зварювальні апарати

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Тип
Показати більше
Потужність, Вт
Показати більше
Максимальний зварювальний стру
Показати більше
  Сортування
  від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
   4G0399G0400
   Цей товар відпускається кратно упаковці
   Це мінімальна оптова ціна
   У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
   З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
   прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
   Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

   Оптова знижка не поширюється .

   Оптова знижка не поширюється .
   Це початкова ціна.

   Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
   Підказка
   Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
   Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
   Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
   Мінімальне замовлення
   Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
   Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
   ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
   замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
   Це Ваша оптова знижка.
   Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
   Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
   Це Ваша персональна знижка.
   Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
   Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
   Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
   Замовлену кількість.
   Його завжди можна змінити в поточному замовленні
   Цей товар вже у Вас на вітрині
   ua

   Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет