Газові пальники і редуктори, паяльні лампи, зварювальні апарати і маски

Будівельні і ремонтні роботи часто супроводжуються зварювальним процесом. Однак послуги фахівців нерідко обходяться досить дорого, що стимулює багатьох купити зварювальний апарат і провести всі необхідні маніпуляції самостійно. Примітно, що більшість процесів зварювання не вимагає професійної кваліфікації, відповідно, плануючим домашній ремонт або будівництво ми рекомендуємо вибрати відповідний агрегат, скориставшись послугами інтернет-магазину Stream-Market.

Вибір правильного зварювального апарату - гарантія якісного зварювання!

Вибір обладнання для зварювання - досить відповідальна справа, оскільки від цього аспекту залежить якість з'єднань конструкцій. Перш ніж купити зварювальний інвертор,трансформатор або напівавтомат слід попередньо розібратися в принципах їх роботи та особливості застосування.

Слід зауважити, що спільною рисою для всього зварювального обладнання є наявність блоку живлення, що перетворює отриману енергію в залежності від категорії агрегату. Існують моделі, що витягають необхідну напругу безпосередньо з сполучених паливних генераторів або акумуляторів. Рекомендуємо уважно ознайомитися з технічними характеристиками експлуатованих пристроїв:

  1. Зварювальний інвертор. Відрізняється створенням високих частот, за допомогою чого при порівняно невеликих витратах електроживлення досягається ККД в межах 80-95%. Зварювальний інвертор може використовуватися в безперебійному режимі досить тривалий час. Розмірене регулювання напруги і електроструму роблять можливим ефективне використання електродів різних розмірів. Подібні агрегати мають надійний захист від перепадів електроенергії;
  2. Зварювальний напівавтомат. Даний апарат діє за принципом плавки спеціально призначеного дроту під впливом газу (гелій, аргон, вуглекислий газ), що подається в точку зварювання і створює в тому місці пірогенну ванну. Цей же газ витісняє кисень, утворюючи захищену від повітря область для зварювання. Звертаємо Вашу увагу на те, що у нас можна купити зварювальний напівавтомат в складі вузла зі зварювальним дротом, блоку живлення, контролера, ємності з відповідним газом і оснащення для його подачі;
  3. Зварювальний трансформатор. Подібний агрегат володіє невисокою вартістю, достатнім рівнем надійності, елементарної конструкцією. Робота обладнання забезпечується за рахунок перетворення електроенергії спеціально призначеним трансформатором. Надходяча електроенергія намагнічує сердешник, утворюючи змінний електрострум зі зменшеною напругою і посиленою потужністю, який необхідний для створення електродуги.

Скориставшись послугами нашого віртуального торгового майданчика можна купити будь-який зварювальний апарат оптом і в роздріб. Крім того, можна придбати всі необхідні супутні товари і комплектуючі деталі.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G0328G0399
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет