Ланцюги та шини на бензопилу і електропилу

Все частіше власники присадибних ділянок зупиняють свій вибір на бензопилах. Цей інструмент дуже доречний в господарстві, де періодично необхідно рубати дрова, спилювати дерева. Потужність деяких приладів дозволяє використовувати їх для професійного спилювання лісу.

Ріжучі аксесуари для пил, які складаються з шини та ланцюга на бензопилу відноситься до категорії змінних пристроїв, а значить зважаючи на знос або поломку їх можна легко замінити на нові. 

Особливості вибору шини для бензопили

Шина для бензопили – пластина, на яку кріпиться безпосередньо ланцюг для бензопили. Перш ніж купити шину на бензопилу варто приділити увагу таким характеристикам як довжина і бренд-виробник. Від останньої буде залежати як якість, надійність і термін експлуатації, так і вартість самої шини. Довжину варто вибирати виходячи з інформації, зазначеної в інструкції до пилки. Надмірна довжина шини на бензопилу може вплинути на її працездатність і ефективність. Крім цього важливі такі показники як товщина площині, а також необхідна потужність.

За типом конструкції шини бензопили діляться на:

Купити ланцюг на бензопилу під Ваші потреби, Ви можете на сайті нашого інтернет-магазину за найкращою ціною в Україні.

Як вибрати ланцюг для електропили

Ланцюг на електропилку - спеціальне пристосування, яке створене з послідовно з'єднаних елементів. Саме цей виріб задає ритм і напрям руху всього приладу. При виборі кола доцільно враховувати крок (як правило, вимірюється в дюймах), спосіб установки конструкції, кількість ланок, їх форма і ширина головної ланки. Тому, перед тим як купити ланцюг для електропили, необхідно уточнити всі вищеперелічені нюанси.

При заміні ланцюга для електропили, Ви можете придбати модель від іншого виробника, проте в обов'язковому порядку звертайте увагу на такі характеристики як крок ланцюга, товщина ланки, а також довжина шини.

Купити ланцюг для електропили за низькою ціною Ви можете в нашому інтернет-маркеті в пару простих кліків або зателефонувавши за вказаними номерами.

Подбір ланцюга для бензопили

Вибір аксесуарів для бензопили – складний процес, який повинен здійснювати фахівець. Слід враховувати всі характеристики пристосувань і електроінструменту в цілому. Найкращою моделлю ланцюга для бензопили поправу вважається та, яка згадується в інструкції по експлуатації, так як саме вона забезпечує максимальну працездатність використовуваної пилки.

Купити ланцюг для бензопили і отримати професійну консультацію і допомогу в підборі, Ви можете оформивши замовлення на сайті нашого інтернет-магазину Stream-Market. У каталозі представлені наступні провідні виробники і їхні товари:

Купити шину і ланцюг для бензопили або електропили можна заповнивши нескладну форму на нашому сайті, а так само зателефонувавши за вказаними номерами і отримати безкоштовну консультацію у менеджерів інтернет-магазину Stream-Market.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Ланцюги і шини для пил

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Тип
Показати більше
Довжина, мм
Показати більше
Кількість ланок, шт
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 30 товаров
4G1237G12411
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет