Ланцюги та шини на бензопили і електропили, підшипники, волосіні і диски для тримерів

Часте використання бензо- і електроінструментів закономірно викличе знос їх комплектуючих і складових. Кожен існуючий пристрій не може працювати вічно, без заміни витратних елементів. Термін, який прилад прослужить безпосередньо, залежить від застосовних на ньому запчастин.

Щодо деталей довгожителів, можливо такі і справді існують, але ціна у них далеко не економна, їх термін служби, в основному, буде залежати від якості використовуваних матеріалів і виготовлення самої деталі. Тому набагато економніше і практичніше з точки зору витрат зайвих зусиль і часу, буде оптова купівля елементів, яка допоможе сильно заощадити на відміну від разових покупок.

Запчастини для електроінструменту

Сучасні будівельні, монтажні, ремонтні та навіть побутові роботи складно уявити без використання таких електроприладів як дриль, бетономішалка, перфоратор і болгарка.

Часто трапляється, що з огляду на інтенсивну експлуатацію пристрій виходить з ладу. Найімовірніше, це пов'язано із закінченням терміну служби будь-якої з деталей. Інтернет-магазин Stream-Market має великий каталог комплектуючих до електроінструменту, серед яких:

Аксесуари для мотокос

З появою тримерів значно спростився процес догляду за галявинами, газонами і садами. Пристрій здатний швидко і без особливих зусиль з боку людини косити траву різної твердості і величини. Однак, як і будь-яке обладнання, запчастини мотокоси зношуються по мірі експлуатації і потребують заміни.

Наш інтернет-портал пропонує своїм покупцям наступні аксесуари для мотокос:

Шини і ланцюги для бензопил і електропили

Бензо- і електропили стали незамінні при спилювання дерев, а також стануть помічником, якщо потрібно порубати дрова. Існують як побутові, так і професійні моделі.

Для якісної, а головне безперебійної роботи цих пристроїв потрібні надійні запчастини. Сайт інтернет-магазину Stream-Market представляє широкий асортимент такої продукції за розумною ціною, у нас Ви знайдете

Перед тим, як купити ланцюг на бензопилу або іншу запчастину, обов'язково уточніть розмір, який буде оптимальним для вашої пили (дана інформація вказана в паспорті пристрою).

Інші запчастини для електроінструментів.

Крім уже розглянутих товарів, в наш каталог включені:

Вся продукція представлена на сайті має доступні ціни та відповідну якість і надійність, покупка гарантовано буде радувати Вас і працювати з Вами довгий проміжок часу ефективно і якісно виконуючи свої функції.

Купити запчастини для інструменту за низькою ціною оптом з доставкою по території України швидко і просто на порталі Stream-Market.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G0328G1237
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет