Дверні замки врізні

Компанія Stream-Market представляє дверні замки врізні оптом/в роздріб українського і зарубіжного виробництва, відібрані за такими критеріями, як: надійність механізму, міцність декоративного покриття і різноманітність моделей.

Замок врізний на вхідні двері - це по своїй суті «страж» будинку, а тому, в деяких життєвих ситуаціях виникає необхідність його заміни цілком або тільки секрету. Саме тому наша компанія пропонує широкий асортимент замків на двері: більше 300 товарних позицій, завдяки чому, співпрацюючи з компанією Stream-Market, легко вибрати і купити замок дверний оптом.

У різноманітності модельного ряду присутні такі види:

Що потрібно знати перш, ніж купити замок. Функціональні особливості

Дверний циліндровий замок є одним з найбільш поширених типів. Основними його перевагами є надійність, невисока вартість, а також можливість ремонту. Циліндр для замка є його найбільш важливою складовою, а значить, повинен бути зломостійким, щоб не піддаватися корозії і зносостійким. Важливо при виборі замка для дверей також вибирати модель, комфортну в експлуатації.

Сувальдний замок - не менш популярний, ніж попередній варіант. Відрізняється простотою конструкції, довгим (безперебійним) терміном служби, а також гідною взломостійкістю. В останній характеристиці поступається циліндровому замку через більш прості конструктивні особливості, проте, деякі моделі можна розкрити тільки за допомогою силового інструменту (болгарки або електропили). 

Перед тим, як купити дверний замок, дуже важливо звертати увагу на якість збірки і виробника, адже від його надійності залежатиме збереження вашого житла. Stream-Market співпрацює тільки з перевіреними постачальниками, які зарекомендували себе з позитивного боку і дорожать своєю репутацією. У нас на сайті Ви знайдете замки Гардіан, Кале (kale), Ельбор, Апекс, Бордер і багато інших. 

Як вигідно купити замок дверний оптом

Наповнюючи свій магазин різноманітними типами дверних замків, Ви не залишите своїх клієнтів без покупки. Для додаткового розширення асортименту Вашої вітрини, компанія Stream-Market пропонує купити замки врізні циліндрові і сувальдні з ручками і без. Можливе придбання без секрету, тільки корпус, що зручно для кінцевого споживача, в деяких випадках, і приверне в магазин додаткових покупців.

Для забезпечення можливості покупки замків для вхідних дверей в Україні, наша компанія Stream-Market оснащена власним автопарком, машини якого щодня курсують в різні українські міста, доставляючи замовлення.


Не має значення, в якій віддаленості від нашого складу знаходиться Ваша торгівельна точка – купити замки дверні врізні сувальдні або циліндрові доступно для всіх. Також, за Вашим бажанням, ми організовуємо доставку поштовими перевізниками.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Врізні замки

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Наявність ручки
Показати більше
Тип механізму секретності
Показати більше
Міжосьова відстань, мм
Показати більше
Кількість ригелів
Показати більше
Віддалення ключ. отвору, мм
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 30 товаров
4G4004G40161
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет