Запчастини для електроінструмента

Без використання електроінструменту зараз складно уявити як ремонтні роботи, так і елементарний монтаж утримувача рушників. Ці пристосування в рази скоротили трудомісткість людини під час проведення будівельних або ремонтних робіт, полегшивши важку ручну працю. Саме тому, кожен господар зобов'язаний мати власний запас електроінструменту. Але як би дбайливо і трепетно Ви не дотримувалися всіх правил користування, рано чи пізно Ви зіткнетеся з ситуацією, коли навіть найякісніший пристрій вийде з ладу з тих чи інших причин. Варто відзначити, що найчастіше в таких поломках немає провини з боку компанії виробника. У будь-якої деталі є свій термін служби. Якщо поломка не глобальна, то така неприємність вирішується шляхом покупки нових запчастин.

Запчастини для електроінструменту високої якості дають можливість як продовжити термін експлуатації різних пристроїв, так і значно заощадити. Ні для кого не секрет, що ремонт вагомо скорочує витрати в порівнянні з покупкою нових дорогих приладів.

Запчастини для болгарки

Болгарка, також іменована кутовою шліфувальною машиною (КШМ), служить для різання твердих матеріалів (камінь, метал), а також шліфування, обдирання і зачистки різних покриттів. Так як пристрій зазвичай піддається інтенсивній експлуатації, його запчастинам властиво зношуватися і виходити з ладу. Наш інтернет-магазин Stream-Market готовий допомогти Вам із заміною старих частин для болгарки, запропонувавши нові якісні аналоги за найкращою ціною в Україні.

В нашомі каталозі Ви зможете:

Запчастини для перфоратору

Незамінний інструмент для ремонтних і будівельних робіт, коли в твердій поверхні потрібно зробити отвір різної глибини і діаметру. Ні для кого не секрет, що з часом будь-яка техніка, в тому числі якісна, вимагає заміни запчастин. Однією з запчастин, яка найбільш зношується і виходить з ладу, є якір на перфоратор. Він може або згоріти через закінчення терміну експлуатації або ж несправно функціонувати і приводити до таких проблем, як обгорання обмотки і коротких замикань.

Якщо Ви виявили несправності, пов'язані саме з тією частиною перфоратора, рекомендується її замінити на нову, щоб убезпечити прилад від негативних наслідків. Купити якір і інші запчастини для перфоратора Ви можете на сайті нашого інтернет-магазину, де представлений широкий асортимент.

Пристосування для дрилі

Дриль - це електричне обладнання, яке застосовується для додання обертання свердлильному наконечнику. Вже протягом багатьох років саме цей прилад є найбільш важливим при ремонтних і будівельних роботах. Перш за все, це пов'язано з його багатофункціональністю. Існують різні модифікації, за допомогою яких можна просвердлити отвір, закрутити шуруп і навіть змішати різні суміші.

Кожен, хто має в розпорядженні такий пристрій, повинен розуміти, що періодичної заміни вимагають не тільки свердла, а й самі запчастини пристроїв, які виходять з ладу, відслуживши певний термін. Наш інтернет-маркет дає своїм покупцям можливість купити якір на дриль і інші запчастини для дрилі.

В каталозі Ви знайдете:

Де купити запчастини до електроінструменту оптом/в роздріб в Україні

Як вже зазначалося вище, необхідність заміни комплектуючих в різних пристроях виникає раптово і з різних причин. Але повернути свій пристрій до нормальної роботи дуже просто - потрібно замінити запчастини до електроінструменту. Наш магазин електрозапчастин представлений широким вибором різного устаткування, ціна якого є найкращою на ринку України.

У нас Ви знайдете:

Інтернет-магазин Stream-Market - якісні запчастини за розумною ціною!

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Запчастини для електроінструмента

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Призначення
Показати більше
Тип
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 30 товаров
4G1237G12441
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет