Зернодробарки, корморізки і кормоподрібнювачі

Зернодробарка і кормоподрібнювач - обладнання, за допомогою якого вдається подрібнити зерно кукурудзи, пшениці, гороху і вівса, кормові культури. Тільки відкривши онлайн каталог інтернет-магазину Stream-Market, клієнти можуть розгубитися від розмаїття інструментів та їхніх функціональних елементів. Адже кожному покупцеві хочеться вибрати найкращу і відповідну модель для використання в його випадку. Підібрати ідеальний варіант під запити клієнта допоможуть кваліфіковані менеджери компанії.

Різновиди зернодробилок

Зернодробарки бувають з різною потужністю та об'ємом бункера. Може відрізнятися величина робочої камери, різновиди сітки. На виробника також потрібно звертати увагу.

Ще один зручний винахід, який стане в пригоді в домашньому господарстві - якісні корморізки. Корморізка добре справляється з подрібненням кормових культур, коренеплодів.

Купити зернодробарку і корморізку в Stream-Market можна в різному форматі. Необхідно орієнтуватися на мету купівлі та завдання, яке має вирішувати обладнання. Різновиди пристроїв, залежно від способу дроблення, бувають такими.

 1. Роторний інструмент. Подрібнення здійснюється за рахунок ножів, які рухаються. Гарний тим, що витрачає мінімум електрики.
 2. Молотковий прилад. У конструкцію вбудований обертовий барабан, оснащений молотками і сіткою. Така модель виконує якісний помел.
 3. Купити дробарку для зерна жорнову можна з двома дисками. Застосовується, коли потрібно перемолоти зерно до стану борошна.
 4. Пневматичний агрегат. Крупорушка для зерна, що виконує функції роторного або молоткового пристрою, але з поліпшеним функціоналом. Наприклад, для забору сировини використовується пневматичний механізм. Також прилад самостійно вивантажує сировину. Це дає змогу заощадити кошти на купівлі транспортувальних інструментів.

Характеристики корморізок і зернодробилок

Важливий параметр, на який під час вибору обладнання потрібно звертати увагу - його потужність. Тобто те, з якою швидкістю будуть помілені зернові або кормові культури. Якщо потужність висока, ефективність інструменту хороша. Однак варто брати до уваги, що разом із цим зростають витрати енергії.

Для домашнього господарства достатньо наступної потужності приладів:

Продуктивністю називають обсяг продукту, що видається пристроєм за заданий часовий проміжок. За високої продуктивності кормоподрібнювачам і зернодробаркам потрібно мінімум часу, щоб впоратися з поставленим завданням.

Для зернодробарки при використанні в приватному будинку достатньо продуктивності в середньому 320 кг/год. Корморізка може ефективно функціонувати з продуктивністю 300 кг/год. Ці параметри впливають на вартість приладів.

Також зверніть увагу на ємність резервуара для завантаження. Що більша ємність, то вища ефективність інструмента, більші розміри та вага. Завдання покупця - визначитися з оптимальним об'ємом тари і вагою обладнання.

Не варто забувати про те, для яких птахів або тварин необхідна домашня якісна дробарка для зерна, тобто для кого призначений корм. Важливий вік і здоров'я тварин. Відкоригувати ступінь дроблення можна, знаючи такі нюанси.

 1. Купити побутову надійну зернодробарку можна роторного формату. У цій моделі подрібнення визначає швидкість виконання обертів ножами.
 2. Якщо працює вальцьовий пристрій, слід ретельно обирати вальці.
 3. У молоткових агрегатах має значення діаметр осередків сітки.
 4. Як подрібнюється корм у жорнових різновидах інструменту, впливає проміжок між робочими площинами жорна.

Купити продуктивну корморізку електричну можна різних габаритів. Це визначається потужністю і продуктивністю обладнання.

Щоб переробляти значну кількість сировини, стаціонарний інструмент має середню вагу 35 кг. Компактні варіанти, які в інтернет-магазині Stream-Market можна замовити недорого оптом і вроздріб, важать не більше 12 кг. Їх не важко перемістити, але продуктивність роботи менша.

Купівля корморізок і зернодробилок у магазині Stream-Market

Якщо хочете купити пристрій за найнижчою ціною, підійдуть китайські пристосування та їхні функціональні елементи. Але в цьому разі не потрібно дивуватися, якщо прилад вийде з ладу передчасно і його доведеться ремонтувати.

Бажаючи знайти в Україні агрегат для дроблення корму за лояльною ціною, придивіться до варіантів від відомих виробників в інтернет-магазині Stream-Market. Купити відповідну крупорушку можна не тільки вроздріб, а й гуртом, наприклад для фермерського господарства. Передбачена доставка агрегату в будь-який населений пункт України за вартістю перевезення логістичної компанії.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Зернодробарки, кормоподрібнювачі

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Діаметр
Показати більше
Тип
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
 • від дешевих до дорогих
 • від дорогих до дешевих
 • спочатку нові
 • спочатку спец. пропозиції
 • по найменуванню
Показати ще 27 товаров
4G0722G07571
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет