Інкубатори та терморегулятори для інкубаторів

Щоб отримати якісні продукти, необхідно використовувати в роботі сучасне обладнання та докладати максимум трудових зусиль. В іншому випадку отримати результат не вийде. У нас представлений широкий вибір товарів, де можна купити інкубатор під будь-які потреби.

Інкубатор являє собою пристрій, що дозволяє довести запліднене яйце птиці до появи пташенят без присутності наседок. На ринку представлені інкубатори різних типів, включаючи промислові та домашні варіанти. Ми пропонуємо інкубатор купити за вигідними цінами.

Вони розрізняються за розмірами, максимальною кількістю яєць, рівнем автоматизації обладнання. Деякі моделі підходять для експлуатації на птахофабриках і фермерських господарствах. Є варіанти для домашньої експлуатації, наприклад, інкубатор квочка.

Види інкубаторів для яєць:

Розмір інкубатора не завжди безпосередньо пов'язаний з ціною. Головним тут є функціональне оснащення пристрою. Зокрема, особлива увага приділяється увазі перевороту яєць. У нашому магазині Ви можете купити інкубатор в Україні високої якості від надійних виробників.

Різновиди:

У нас представлені сучасні варіанти, які мають все необхідне функціональне оснащення. Для домашнього господарства є можливість підібрати недорогі пристрої. Ми пропонуємо купити інкубатор в Харкові або організуємо доставку в інші міста України.

Автоматичний тип обладнання дозволяє перекласти частину роботи на пристрій. Людині не доведеться постійно займатися вимірюванням і коригуванням температури. Купити інкубатор автоматичний Ви можете в нашій компанії. При цьому надійність як недорогого, так і дорогого пристрою буде на вищому рівні. Для фермерського господарства найзручніше купити інкубатор автоматичний в Україні. 

Терморегулятор для інкубатора необхідний для підтримки необхідного температурного режиму в середовищі інкубації. Цифрові пристрої дозволяють здійснювати постійний контроль температури і підтримувати її за допомогою нагрівальних приладів і агрегатів. 

Сучасні функції дозволяють використовувати електронний термометр. У нашому інтернет магазині Ви завжди можете купити терморегулятор для інкубатора високої якості. 

Застосування терморегулятора дозволяє забезпечити:

Якісний інкубатор з автоматичним переворотом яєць купити завжди можна в нашому інтернет магазині, де представлений великий вибір моделей. У нас Ви знайдете пристрої, що відповідають вашим побажанням і критеріям. При необхідності менеджери допоможуть купити терморегулятор для інкубатора.

Що дає терморегулятор

Для інкубації важлива певна температура і рівень вологості. При цьому, в різні періоди необхідно міняти рівень температурного режиму. Для різних птахів він знаходиться в межах від 35 до 39 градусів. Пристрій дозволить зробити це максимально швидко. У нас Ви можете купити інкубатор для яєць за вигідною ціною. 

В інтернет магазині «Stream-Market» є різні моделі пристрою під Ваші потреби. При необхідності ми надамо допомогу при виборі відповідного варіанту відповідно до Ваших побажань. В наявності є інкубатор для яєць високої якості.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Інкубатори та терморегулятори

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Тип
Показати більше
Потужність, Вт
Показати більше
Місткість, шт
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 17 товаров
4G0730G08011
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет