Таймери, контролери та фітинги для поливу

Коннектори, адаптери, перехідники для шлангу – невід'ємні елементи поливальної системи, які необхідні для безрізьбового з'єднання труб і шлангів. Дуже зручні у використанні і прості в експлуатації, не вимагають додаткових аксесуарів для фіксації в системі зрошення і при подачі води. Використовуються такі елементи як в промислових, так і в приватних цілях.

Коннектори для шлангу необхідні для фіксації труб і виключення просочування води. Це забезпечується особливою конструкцією пристосування: всередині нього встановлений пружинний фіксатор особливої форми. При приєднанні шлангу пристрій надійно фіксується. Можна купити коннектори для шлангів різних діаметрів для під'єднання до певних типів труб.

Адаптери, в свою чергу, є частиною коннектора, але можуть підключатися і в готову трубопровідну систему, якщо на пристосування є внутрішнє різьблення. На сьогоднішній день існує кілька типів даного виду аксесуарів для трубопроводів: стандартні і професійні, які, відповідно, використовуються в приватних або промислових цілях.

Фітинги для поливу представлені такими пристроями: штуцерами, куточками, трійниками, з'єднувальними футорками і трубками, розгалужувачами та іншими. Вся фурнітура для краплинного поливу має відмінну якість і виготовляється надійними виробниками. 

Редуктор для води найчастіше застосовується для стабілізації тиску і захисту сантехнічного обладнання від можливих поломок. Переважно монтаж редуктора тиску води (купити який ви можете на нашому сайті) здійснюється тоді, коли в роботі домашнього водопроводу використовуються такі прилади, як накопичувальні водонагрівальні баки і термостати.

Таймер поливу являє собою кран, який обладнаний таймером, що виконує відкриття і закриття потоку води за вказаним інтервалом часу. Таке приладдя монтується на самопливні системи поливу (на звичайний напірний водопровід). Таймер для поливу дає можливість вирішувати ряд завдань і спростити полив ділянки, при цьому значно заощадивши на витраті води.

Завдяки вище розглянутим аксесуарів помітно скорочується час на складання стандартних трубопровідних систем, помітно поліпшується робота насосних станцій, полегшується робота з ремонтом або реконструкцією трубопроводів в будинках, на заводах і інших промислових об'єктах.

Вигідно купити фітинги для поливу, таймер подачі води (контролер поливу), коннектор для шлангу та інші аксесуари Ви можете, оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши за вказаними номерами. Доставка здійснюється по всій Україні.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Конектори, адаптери, трійники

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Призначення
Показати більше
Тип
Показати більше
Форма фітінга
Показати більше
Фасовка, шт
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 30 товаров
4G0721G07431
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет