Мішура новорічна, магніти на холодильник і бенгальські вогні

Підготовка до Нового року є чи не більш цікавою, ніж його святкування. Адже необхідно вибрати штучну або живу ялину, дістати з коробки ялинкові іграшки і, звичайно ж, купити новорічну мішуру: дощик на ялинку, серпантин, магніти на холодильник, бенгальські вогоні і стрічки. Без цього атрибуту прикрашання ялинки буде незавершеним. Сріблястий новорічний дощик, об'ємні підвіски і пухнасті гірлянди дощик різних кольорів здатні перетворити будь-яке приміщення.

Купити новорічну мішуру оптом, ціна якої дуже доступна, варто і для підготовки до всіляких новорічних карнавалів і конкурсів. Нашита на білосніжне плаття блакитна або срібляста мішура, здатна перетворити Вас в Снігуроньку або навіть Снігову королеву.

Новорічна мішура має настільки ж багату історію, що і ялинкові іграшки, вперше вона з'явилася в XVII сторіччі. Різдвяну ялинку прикрашали не тільки свічки, яблука і солодощі, а й тонкий олов'яний дріт, закручений в спіралі. Багаті європейці могли купити новорічну мішуру з найтонших смужок срібла. Однак, воно швидко втрачало своє мерехтіння і починало тьмяніти через тепло свічок, які також прикрашали ялину. Сьогодні новорічна мішура оптом переважно виготовляється з металізованої лавсанової плівки або фольги.

Існує дуже красивий переказ про появу новорічної мішури. Колись бідна жінка прикрашала різдвяну ялинку для своїх дітей. Грошей у неї не було і прикраса була дуже скромною, ялинка була практично порожня. Вночі, коли всі спали, павуки вирішили допомогти господині, прикрасивши дерево своєю павутиною. Христос благословив сім'ю і перетворив павутину в срібло, що переливається.

Вважається, що новорічна мішура має сакральне значення. Так, за старих часів слов'яни виготовляли павука з соломи і підвішували його в центрі житлової кімнати в переддень Різдва. Він повинен був оберігати будинок від лихого ока і повинен був принести в будинок багатство і хороші вісті. У наші дні можна купити новорічну мішуру оптом у вигляді павука з найтонших блискучих смужок.

Сучасні виробники пропонують новорічну мішуру всіх кольорів веселки, яка прослужить Вам не один рік. Можна вибрати самі екзотичні відтінки або традиційні сріблясті прикраси. Товщина і довжина мішури також може бути різною— Ви можете підібрати оптимальний варіант і для маленької ялинки і для розкішної триметрової лісової красуні.

Купити новорічну мішуру оптом в Києві і інших містах України за доступною ціною можна в інтернет-магазині Stream-Market. Ми пропонуємо якісні прикраси в різних відтінках і формах. Це і традиційна мішура, і дощик, і підвіски-павуки. Ми приймаємо і готівкову, і безготівкову форму оплати і доставляємо товар по всій території України службами «Автолюкс» і «Новая почта». При бажанні, Ви можете забрати своє замовлення самостійно в пункті видачі в Харкові.

Плануючи придбати новорічну мішуру оптом, вибирайте інтернет-магазин Stream-Market! Низькі ціни, оперативна доставка і гнучка система знижок залишать у Вас найкраще враження.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Новорічна атрибутика, серпантин, мішура

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Тип
Показати більше
Колір
Показати більше
Довжина, м
Показати більше
Фасовка
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 2 товарa
4G0726G07791
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет