Нашийники, повідці, намордники і шлеї для собак і котів

Повідець і нашийник для тварин – невід'ємні атрибути під час прогулянки з домашніми вихованцями. Їх активно використовують для контролю поведінки на виставках, при дресируванні, в людних місцях. Якщо раніше на ринку були представлені тільки класичні ремені з щільного матеріалу одного відтінку, то сьогодні різноманітність більше. Можна вибрати розмір, колір, тип, ширину і інші параметри вироби.

Виробники пропонують величезний вибір для будь-якої породи вихованця. Купити брезентовий міцний поводок для собаки можна в нашому магазині за доступною ціною. В каталозі продукції Ви знайдете нашийники і повідки для дрібних с/г тварин: кіз, овець, телят. Наприклад, нашийник брезент буде міцним, тому Ви зможете впевнено себе почувати при прогулянці з тваринами. Вони не втечуть, а комфортний нашийник не буде здавлювати їм шию.

Повідець дозволяє тварині бути вільним під час прогулянок. З його допомогою проводиться контроль дій тварини. На сайті оптимальний вибір шкіряних нашийників для будь-якої ваги собак. Купити нашийник для собаки будь-якого типу можна в нашому магазині, де присутній широкий вибір товарів.

Нюанси вибору

Важливо, щоб нашийник для тварини не бовтався на шиї. Він повинен зручно сидіти, не сковуючи шкіру. Для перевірки комфорту слід просунути 2 пальці між шиєю і ременем - в такому випадку розмір підходящий. У нас представлені нашийники з нейлону, які не заважають тварині комфортно себе почувати і рухатися.

При виборі нашийника для собак необхідно враховувати породу, розмір тварини. Якщо собака велика, то краще придивитися до моделей з широким шкіряним нашийником, так як нерідко тварини прагнуть зняти його з себе. Для маленької собаки або кішки краще віддавати перевагу легким моделям з нейлону. Вибрати й купити поводок для собаки можна в нашому магазині, де Вас порадує асортимент і висока якість обслуговування.

У нас можна знайти брезентові нашийники для худоби, які сьогодні активно використовуються. Такі вироби практичні, надійні і прості. Для розчісування тварин стане в нагоді щітка і скребок, які відрізняються міцністю і зручним виконанням. Вони спрощують роботу з великими господарськими тваринами. Купити нашийник такого типу завжди можна в нашому інтернет магазині. Ми пропонуємо вигідні ціни та високу якість товарів.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA

Нашийники і повідки для тварин

Підбір за параметрами
Ціна
Від до грн
Виробник
Показати більше
Матеріал
Показати більше
Розмір
Показати більше
Довжина, мм
Показати більше
Ширина, мм
Показати більше
Вид
Показати більше
Сортування
від дешевих до дорогих
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • спочатку нові
  • спочатку спец. пропозиції
  • по найменуванню
Показати ще 30 товаров
4G0730G08001
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет