Товари для дітей і іграшки

Забезпечити дітям безпечне, затишне дозвілля - головне завдання батьків, гарний розвиток дитини вимагає постійного руху і розвиваючих іграшок, щоб дитина росла щасливою і забезпеченою необхідним. Не тільки розвиток і безпека повинні бути присутніми в продукції для діточок, найголовнішим є - веселощі.

Радість дитини від нових, куплених спеціально для неї, власних, розвиваючих іграшок, які можна використовувати на свій розсуд і вдосталь веселитися з сусідською дітворою, і завжди під Вашим пильним наглядом. Адже головне, щоб дитина завжди була на виду батьків, тому що ніхто краще за батьків не забезпечить безпеку діточок, тільки батьківська турбота і тепло здатні на це.

А найяскравішим прикладом батьківського піклування можуть послужити товари для дітей за низькою ціною оптом. Багатофункціональні, зручні, безпечні речі для діточок тільки і чекають можливості знайти свого господаря і забезпечити радість дітям і їх батькам. 

Купити дитячі товари за низькою ціною оптом допоможе Stream-Market – компанія, завдання якої продавати тільки функціональну і зручну продукцію, безпечну у використанні і довгострокову в термінах експлуатації. Іграшки для дівчаток і для хлопчиків різного віку та уподобань, і все за найнижчою ціною в Україні, Ви знайдете в нашому онлайн-каталозі. 

Доступні і якісні іграшки для дітей

На порталі Ви зможете знайти наступні недорогі іграшки:

Іграшки, представлені на порталі, мають сертифікати якості і точно залишать Вам теплий спогад про компанію. Купуючи іграшки недорого на сайті Stream-Market, Ви купуєте не тільки саму річ, але і зручність, функціональність, якість, безпеку і, звичайно ж, радість для свого чада.

Купити дитячі іграшки оптом/в роздріб з вигодою для себе допоможуть наші фахівці з розділу &Quot;зворотній зв'язок",- вони проконсультують з приводу будь-якого доступного на сайті інвентарю, надаючи інформативні дані про кожен товар.

У випадках виявлення будь-яких неполадок або несправностей, прохання звертатися до менеджерів сайту, які швидко і ефективно усунуть/замінять несправні речі.

Портал Stream-Market надає послуги доставки продукції по всій Україні прямо в руки покупців, з гарантією збереження куплених речей при їх транспортуванні. Купити іграшки для дітей з доставкою по Україні легко.

Інтернет-магазин Stream-Market - безпечне дозвілля малюків.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G0720G9894
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет