Москітні сітки, засоби від комарів, тарганів, мурах, кліщів, мишей

Останнім часом питання про санітарію та гігієну приміщень стало дуже важливим і багато лікарів і паразитологів, все частіше нагадують про важливість своєчасного захисту від гризунів і різного роду шкідників, які, потрапляючи в квартиру, є переносниками ряду найнебезпечніших захворювань, здатних вмить погубити здорову людину.

Щоб уникнути проникнення гризунів і подібних до них шкідників в житлові приміщення, склади, офіси рекомендується купувати спеціальний захист, що допомагає швидко і ефективно позбутися від будь-яких небажаних&Quot;гостей".

Портал Stream-Market займається продажем дійсно корисних товарів буквально для будь-якої роботи, за допомогою нашої продукції гарантовано можна заощадити не тільки величезну суму грошових коштів, а також час і сили, які набагато цінніше грошових банкнот. Даний розділ присвячений товарам для боротьби зі шкідниками, наступну групу продукції, можна купити тут за низькою ціною:

Москітна сітка - захист від небажаних комах 

Москітна сітка на двері і на вікно є необхідним засобом захисту будь-якої квартири або будинку. Використовуючи її, Ви не допустите в приміщенні появи мух, комарів, жуків і інших комах. Москітні сітки представляють собою своєрідний тканинний бар'єр у вигляді дрібної сітки. 

При виборі антимоскітної сітки варто, в першу чергу, звертати увагу на такі характеристики:

Вибрати й купити москітну сітку потрібного розміру, кольору і діаметру осередків Ви можете на нашому сайті, де представлений широкий асортимент товарів за хорошою ціною.

Засоби від тарганів, комарів, пастки для тарганів та інші аксесуари для боротьби з комахами

Комахи особливо активні в теплі пори року, коли “ жужіня” над вухом не дає нам спокійно заснути, а від укусів страшно сверблять усілякі частини тіла. Гарантовано позбутися від докучливих комах допоможуть засоби для боротьби з ними від нашого інтернет-магазину.

У каталозі представлена наступна продукція:

Засоби від мух представлені такі: як липкі стрічки і хімічні речовини, що ефективно борються зі шкідниками. Перші можна повісити на стелю або люстру, другі - насипати в ємність і поставити в зручне для Вас місце.

Для боротьби з тарганами у нас є приманки, гелеві хімічні речовини, пастки та інша отрута від тарганів.

Відлякувачі комарів в нашому каталозі займають особливе місце, так як саме боротьба з цими шкідниками є найбільш частою проблемою сучасної людини. Для її вирішення наш інтернет-магазин надає: аерозолі, пастки для комарів, спреї, пластини, спіралі, креми, рідини та інше.

Відпякувачі гризунів 

Пластикові і дерев'яні мишоловки, кротоловки і крисоловки - є ефективним і вже досить древнім засобом боротьби з гризунами. При виборі цього пристосування звертайте увагу на розмір і справність механізму, який повинен швидко спрацьовувати при становленні гризуна в потрібну точку.

Щурячу отруту і відлякувачі мишей - є спеціальними хімічними речовинами, зазвичай у вигляді зерна або рідини, які безпосередньо впливають на гризуна і усувають впродовж вже кількох годин.

Вся представлена на сайті продукція гарантовано зможе допомогти власнику приватного будинку, ділянки і навіть квартири, назавжди вирішити проблему з гризунами.

Кращі засоби від комах і слимаків

Небажані шкідники є в кожному господарстві, вони заповзають в угіддя і псують урожай, а в деяких випадках заважають комфортному проживанню людини. Тому важливо своєчасно позбутися від комах, гризунів, слимаків. 

Найрізноманітніші засоби по боротьбі з шкідниками можна купити, скориставшись зручним онлайн сервісом Stream-Market, де продаються:

Представлені вище товари гарантовано допоможуть запобігти потраплянню шкідників в житлові, адміністративні або виробничі приміщення, а також допоможуть позбавитися від них, якщо останні вже потрапили в будинок. Якість і довгостроковість в експлуатації перевірені на заводі виробника перед відпусткою на склади, а потім ще одна перевірка відбувається перед відпусткою продукції покупцям.

У разі виникнення будь-яких незручностей у використанні просимо звертатися в розділ&Quot;Зворотний зв'язок", наші фахівці постараються налагодити всі незручності в найкоротші терміни, а також при необхідності нададуть повну інформацію про товар.

Не пропустіть шансу купити відмінну продукцію за найбільш демократичною ціною прямо зараз. Купити засоби для боротьби зі шкідниками, за низькою ціною оптом з доставкою по території України швидко і зручно на порталі Stream-Market.

Інтернет-магазин Stream-Market - профілактика від шкідників.

Мінімальне замовлення - 300 грнМін. сума 300 грн
RUUA
3G0720G0729
Цей товар відпускається кратно упаковці
Це мінімальна оптова ціна
У нас діє пропорційна оптова знижка!Чим більше замовлення - тим нижче ціни!
З кожним доданим до замовлення товаром, ціни на сайті будуть знижуватися,
прагнучи до мінімальних. Після досягнення суми замовлення в 8000 грн,
Ви отримаєте цю ціну на даний товар!

Оптова знижка не поширюється .

Оптова знижка не поширюється .
Це початкова ціна.

Такою вона була до того, як Ви почали робити замовлення.
Підказка
Якщо Ви помітили, що ціни в каталозі не відповідають цінам в замовленні - поновіть сторінку.
Через динамічні знижки, така ситуація можлива, коли Ви робите замовлення за допомогою вкладок або авторизувалися, як оптовий замовник.
Підсумкова сума та оптова знижка завжди вірні в останньому оновленому вікні.
Мінімальне замовлення
Зверніть увагу - сума поточного замовлення не відповідає мінімальній: [300] грн.
Нам зовсім не подобається обмежувати Вас мінімальним замовленням, але з огляду на вартість послуг перевізників та механізми оптових поставок,
ми розрахували суму мінімального замовлення, при якій Ваша покупка буде максимально вигідною, тому рекомендуємо доповнити поточне
замовлення до зазначеної суми. Безсумнівно, на сторінках нашого сайту знайдеться кілька потрібних дрібниць, які Ви забажаєте вигідно придбати.
Це Ваша оптова знижка.
Вона залежить від суми поточного замовлення і допустимої різниці цін.
Чим більше замовлення - тим більше ця знижка!
Це Ваша персональна знижка.
Ціна на цей товар вказана з урахуванням Вашої знижки!
Вона залежить від наших можливостей і від досягнутих домовленостей з Вами.
Така знижка - виняткова і надається тільки Вам.
Замовлену кількість.
Його завжди можна змінити в поточному замовленні
Цей товар вже у Вас на вітрині
ua

Для управління вітринами перейдіть в особистий кабінет